[Vand] kit incalzire scaune auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si cum vremea se raceste... la mine cererea creste!

    sigpic

    Comment


    • de pe data de 23 pana dupa rev o sa fiu putin ocupat cu alte treburi. Daca este... ne auzim inainte sau dupa!

      sigpic

      Comment


      • ti-am trimis pe pm

        Comment


        • Ai PM cu datele mele, vreau 2 seturi, dar raspunde la tel. sa putem cadea de acord asupra modalitatii de trimitere,multumesc
          Vand pasta Antigripanta Made in Germania

          Comment


          • Cat ar costa un set trimis prin posta romana? Multumesc.
            sigpic
            Vectra C. 1,6i

            Comment


            • Foarte serviabil: am trimis datele, am vorbit la telefon, si am asteptat, si am asteptat,........Cand intr-un final am sunat sa vad daca mai trimite ceva, cica mai am un set si descompletat,etc.Daca asa intelegeti voi sa faceti afaceri,....
              Multumesc, oricum,
              Bafta la vanzare.
              Last edited by vali007; 19 January 2011, 14:28.
              Vand pasta Antigripanta Made in Germania

              Comment


              • mai e valabil?

                Comment


                • Originally posted by DB77AAA View Post
                  Cat ar costa un set trimis prin posta romana? Multumesc.
                  Un set trimis cu posta roamana cost in jur de 140 lei

                  Originally posted by barzone View Post
                  Foarte serviabil: am trimis datele, am vorbit la telefon, si am asteptat, si am asteptat,........Cand intr-un final am sunat sa vad daca mai trimite ceva, cica mai am un set si descompletat,etc.Daca asa intelegeti voi sa faceti afaceri,....
                  Multumesc, oricum,
                  Bafta la vanzare.
                  Niciodata nu am facut asa ceva... si nu as face asta... sunt o gramada de useri care au luat de la mine si nu au avut probleme... asa ca ... sa imi fie cu iertare... contrareclama e usor sa faci! Cand nu am mai avut am sunat si am anuntat cu scuzele de riguare!

                  Originally posted by adicorbos View Post
                  mai e valabil?
                  Da, Anuntul este in continuare Valabil si de azi pot oferii si recomandare pentru montaj persoanelor din Craiova!
                  Last edited by vali007; 19 January 2011, 14:28. Reason: Automerged Doublepost

                  sigpic

                  Comment


                  • Cum ziceti dvs.
                    Adica nu am sunat eu dupa 5 zile si mi-ai zis ca mai ai doar un set si ala dezcompletat?
                    Oricum, tu ai avut de pierdut, atunci am luat 5 seturi de la celalalt baiat si la pret mult mai ieftin.Si de ce ai raspuns asa de tarziu?
                    Am incheiat discutia, bafta la vanzare.
                    Vand pasta Antigripanta Made in Germania

                    Comment


                    • ai revenit din concediu ? mai ai pe stoc kitu complect + cartere ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by barzone View Post
                        Cum ziceti dvs.
                        Adica nu am sunat eu dupa 5 zile si mi-ai zis ca mai ai doar un set si ala dezcompletat?
                        Oricum, tu ai avut de pierdut, atunci am luat 5 seturi de la celalalt baiat si la pret mult mai ieftin.Si de ce ai raspuns asa de tarziu?
                        Am incheiat discutia, bafta la vanzare.
                        Cred ca ma confunzi... NICIODATA NU AM AVUT SETURI DESCOMPLECTATE. NU ESTE FRUMOS CE FACI!

                        Originally posted by boris View Post
                        ai revenit din concediu ? mai ai pe stoc kitu complect + cartere ?
                        Am revenit din concediu insa... nu mai pot aduce cartere si butoane de origine!
                        Last edited by costi_21; 2 February 2011, 21:18. Reason: Automerged Doublepost

                        sigpic

                        Comment


                        • Stocul pe iarna 2010-2011 se apropie de sfarsit!

                          sigpic

                          Comment


                          • Grabiti-va la cumparat!

                            sigpic

                            Comment


                            • macar carterele

                              Comment


                              • salut..mai ai cumva un set complet...???un pret te rog???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google