Lupe Bixenon Cu Angel Eyes

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    dupa parerea mea, cei de la statia ITP asteapta ceva (au vrut sa amplifice situatia ca sa fii nevoit sa mai bagi ceva banuti pentru ei)
    nu trebuia sa le spui despre modificarea adusa farurilor si pun pariu ca nu era absolut nici o problema

    Comment


    • #62
      exista vreo diferenta intre kitul din poza urmatoare si kitul de la tine?
      Attached Files
      Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by chelull View Post
        exista vreo diferenta intre kitul din poza urmatoare si kitul de la tine?
        Salut...daca te uiti pe site si vezi ca e la fel, eu il mananc! Ce prezinti acolo difera in primul rand la amblaj...este o copie tipic chinezeasca. Nu stiu ce e inauntru, insa SIGUR nu este ceea ce aduc eu, adica originalul.

        Oricum, nu vad sensul intrebarii daca nu o continui, trebuie sigur sa aiba o urmare

        Bafta!

        Valabil! Va rog nu mai postati anunturi, comentarii sau poze ale unor copii sau produse similare. Acetsa este topic de vanzare platit, nu pentru discutii generale. Daca aveti intrebari referitoare la produse, va astept!
        Last edited by proiectorxnon; 19 June 2010, 10:48. Reason: Automerged Doublepost
        Lupe bixenon cu angel eyes
        http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

        Comment


        • #64
          Deci pentru nelinistea unora, azi am efectuat ITP-ul. Am ales un service oarecare fara pile. Am fost, mi-au facut testele totul a fost OK. Inainte sa termina au blocat cei de la RAR masina. I-am asteptat pe Domnii de la RAR, au inspectat masina aprox 30 de minute.
          Nu au zis nimic de Faruri, chit ca sunt vopsite negre. Au vazut ca am spalator de faruri, au reglat din interior farurile, si mi-au verificat farurile. A fost ok. Deci sa nu va fie frica de RAR. Numai bine!

          Un up mic de la mine

          Comment


          • #65
            Ma intereseaza un astel de kit.Pretul este fix?570 ron? Multumesc
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • #66
              Originally posted by soboBN View Post
              Ma intereseaza un astel de kit.Pretul este fix?570 ron? Multumesc

              Salut! Din pacate pretul este 600 lei acum, datorita variatiei de curs valutar si a maririi tva, eu platind 24% tva la vama romana fata de 19%. Imi pare rau, insa doar la acest pret castig si eu un 10%...pentru mai putin nu ma mai implic...sorry.


              Cu stima!
              Lupe bixenon cu angel eyes
              http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

              Comment


              • #67
                in judetul arges monteaza cineva?ok...daca cunosti
                sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                Comment


                • #68
                  Originally posted by verginio View Post
                  in judetul arges monteaza cineva?ok...daca cunosti
                  Din pacate nu.
                  Lupe bixenon cu angel eyes
                  http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

                  Comment


                  • #69
                    In perioada 14 august - 5 sepembrie sunt in concediu. Daca insa aveti intrebari folositi cu incredere forumul. Nu voi purea ins aonora comenzi in aceasta perioada. Mare grija la copiile de pe piata care folosesc inele adaptoare. proiectoarele au un diametru specific becurilor H4, h1...nu cumparati daca au inele adaptoare - se potrivesc la orice far aceleasi proiectoare! In caz contrar, veti constata ce inseamna o marfa mai ieftina si de proasta calitate, in primul rand la montaj, unde veti vedea ca nu se fixeaza corespunzator! De calitate nu mai vorbim...fiind copii.

                    Cu stima!
                    Last edited by proiectorxnon; 14 August 2010, 10:26.
                    Lupe bixenon cu angel eyes
                    http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

                    Comment


                    • #70
                      Valabil! Pretul este acelasi: 600 lei, cu balasturi slim, livrare 7-8 zile.
                      Lupe bixenon cu angel eyes
                      http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

                      Comment


                      • #71
                        daca se arde becul din lupa trebuie iar desfacut farul...?

                        Comment


                        • #72
                          danut88: becul nu are cum sa se arda ca nu are filament. este o scanteie intre 2 electrozi care aprinde gazul din bulbul lampii. in timp pe masura ce se consuma din gaz, incepe sa isi modifice culoarea spre galbui, dar nicidecum sa se arda. chiar si atunci, sa scoate lampa xenon si se inlocuiste ce alta lampa ca un bec normal, nu trebuie desfacut farul si lentila pt asta.
                          Last edited by crististreulea; 10 October 2010, 20:56. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #73
                            salut
                            pretul este 600 instalatia + 250 montajul ?
                            From Miami 2 Ibiza
                            Voucher
                            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                            Comment


                            • #74
                              DA, cu mentiunea ca montaj se mai face doar la Sibiu, la colegul Cristivsb.

                              O seara faina!

                              Originally posted by sKyb0y View Post
                              salut
                              pretul este 600 instalatia + 250 montajul ?
                              Cei care doresc set bixenon G3, putem sa le aducem si acest tip, insa va prevenim ca: fixarea becului in proiector este cu o sarma elastica de otel, nu cu piulita si garnitura etansare siliconica anti umezeala. Sticla lupei nu este tartata anti UV, deci se vor ingalbeni repede plasticele farului, lumina proiectata pe asfalt are pete si este neuniforma. Pretul pentru G3 va fi sub pretul G1 pe care il comercializam acum, datorita calitatii inferioare.
                              Last edited by proiectorxnon; 10 October 2010, 18:19. Reason: Automerged Doublepost
                              Lupe bixenon cu angel eyes
                              http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

                              Comment


                              • #75
                                daca se arde cercul de pozitie cum se poate remedia?numai prin desfacerea farului inca o data???
                                Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google