[VAND] Plafoniere Cu 3 Becuri-35 Lei

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    salut!pe luni ,marti as avea nevoie si eu de o plafoniera pt locurile din spate daca se poate si daca mai aveti.multumesc!

    Comment


    • #47
      @alexalin2009-ai pm

      Comment


      • #48
        Salut, mai ai plafoniere cu 3 becuri?

        Comment


        • #49
          @renault-da mai am,anunt valabil.

          Comment


          • #50
            anunt

            Salutare, tuturor! In ceea ce priveste trimiterea plafonierelor, baiatul este de cuvant si prompt. Am primit-o si eu azi si am montat-o pe masina. Dar plafonierele nu sunt noi, ci sunt folosite (cel putin cea pe care am primit-o eu are urme de uzura si murdarie la butoane). Probabil sunt luate de la dezmembrari. Pe mine m-a deranjat insa faptul ca le vinde ca fiind noi la acest pret. Asa ca aveti grija ce cumparati!

            Comment


            • #51
              Salutare tuturor!!!
              Am un drept la replica fata de afirmatiile userului de mai sus:
              1-da intradevar butoanele sunt tocite usor si sunt pline de PRAF,NU DE MURDARIE,dar nu de la utilizare ci de la TRANSPORT(plafonierele nu vin ambalate individual,sunt tinute in pungi la gramada)
              2- plafoniera folosita de mine s-a ingalbenit in jurul becului (venita odata cu masina) cele cu 3 becuri nu sunt ingalbenite,se poate verifica +ca se vad urme de la mufe pe pini plafonierei.
              In sprijinul celor enumerate mai sus atasez fotografii doveditoare.
              Rog pe userul de mai sus sa fotografieze si sa puna poze cu plafoniera primita.Iar daca nu esti multumit returneaza-mi plafoniera si iti primesti bani inapoi.PLAFONIERELE NU SUNT LUATE DE LA DEZMEMBRARI CI SUNT NOI.
              Attached Files

              Comment


              • #52
                Poze plafoniera

                Poze plafoniera,diferenta cablaj intre o plafoniera noua si una veche
                Attached Files

                Comment


                • #53
                  Azi mi-a ajuns si mie plafoniera. Foarte bine impachetata. Recomand.

                  PS: Am si eu o intrebare in legatura cu plafoniera, este normal ca atunci cand se deschid usile sa se aprinda toate trei becuri? Ca la megane 2 din cate tin eu minte se aprinde numai cel din mijloc. In rest totul este in regula.

                  Comment


                  • #54
                    @Renault-da este normal se se aprinda toate 3 becurile,asa este facut cablajul pe spatele ei.

                    Comment


                    • #55
                      da este normal sa se aprinda toate 3

                      up si de la mine ! omul este serios ! si piesele sunt noi !
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #56
                        Aha ok multumesc frumos.

                        Comment


                        • #57
                          Un pret de criza cu tot cu taxe pt 1 bucata?
                          Nu fac liniute ca nu am cu ce...

                          Comment


                          • #58
                            am montat plafoniera, este totul ok! multumesc frumos! plafonierele sunt noi!

                            Comment


                            • #59
                              Salutare tuturor! Sa zicem ca axscu are dreptate (desi eu v-am spus ce problema am avut eu). In legatura cu becurile se aprind toate trei, dar e deranjanta lumina (prea puternica). Situatia se poate remedia. Uitati-va pe spatele plafonierei, la contacte si o sa vedeti ca se pot taia legaturile la becurile laterale, ca sa se aprinda doar cel din mijloc iar celelalte doua doar la apasarea de buton.

                              Comment


                              • #60
                                Multumesc pentru aprecieri tuturor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google