[Vand] Autocolante Stalpi, Protectii Praguri, Stickere Si Cutting

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    salut alexyno ia zi mi-ai facut si mie stickerele alea cu logan club pt parasolar si luneta?pe fata sa fie simplu fara sa ai bucuresti decupat

    1.6 MPI 8Vsigpic

    Comment


    • #47
      ok alexyno ... o sa te anunt ... bafta la vanzari!!!!

      Comment


      • #48
        salut sunt radu as vrea si eu un set de stickere cu logan club pentru stalpii de la usi sa le lipesc pe autocolantele stalpi usi eu am deja autocolante stalpi usi dar nu am stickere logan club si as dori si eu doua seturi de stickere logan club cu rosu logan si cu alb club astept sms numai bine

        mai doresc un set protectie prag spate langa aripa astept sms numai bine adresa este urmatoarea strada dispensarului numarul 43 razvad judetul dambovita cod postal 137395 telefon 0245677454,0723765174,0766438564 numele meu intreg savoiu d. radu florin sper ca nu am uitat nimic adresa de email savoiu_rf82, astept sms numai bine o seara placuta

        protectii praguri cu logan pe fata si club pe protectiile prag spate cat costa si se pot face pe rosu passion deci pe protectiile prag fata sa scrie cu rosu logan si pe protectiile prag spate sa scrie club tot cu rosu eu am loganul rosu passion astept sms numai bine
        Last edited by savoiu_rf 82; 17 September 2010, 19:29. Reason: Automerged Doublepost
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • #49
          alexyno ale mele le-ai pus ca nu au sosit inca.Am fost la posta si am verificat azi dupa masa...
          Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

          Comment


          • #50
            vreau si eu te rog un set de protectii praguri pentru spate (ti-am atasat o poza cu modelul) si un doua seturi de autocolante pentru oglinzi cu ct 88 mlv si bz 05 lwb. lasami te rog un pl cu numarul tau si te sun eu, luni cred ca ajung in bucuresti si le iau personal.
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #51
              alex sorry ca nu am zis !

              vreau un sticker mare cu F1 Team (gri) si unu mic f1 team (negru) ... multumesc frumos!

              daca le-ai facut si pe alea ! le iau si pe alea 2
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • #52
                Salut!poti face emblemele fundalul sa fie negru mat si scrisul sa fie apropiat albastrului mineral de pe logan?

                Comment


                • #53
                  PH~88~SXY...abia astept sa ajunga ....

                  Comment


                  • #54
                    cauta-ma pe YM, vreau niste autocolante ptr praguri.

                    Comment


                    • #55
                      am si eu un PM la tine...cand ai timp sa nu uiti de el te rog ca ami am ceva de adaugat la comanda

                      Comment


                      • #56
                        Colantezi si ceva piese de interior (o consola, niste bandouri, o pseudo-scrumiera etc)? Nu pt logan, pt alta.

                        Comment


                        • #57
                          alex ai preimit mesajul mewu dk da astept sms numai bine
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • #58
                            alex maine imi poti da si mie sigla ?
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • #59
                              vezi ca ai un pm de la mine in legatura cu comanda
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Scuzati mica intarziere....

                                @Cezar: da, colantez diverse piese de interior, ptr orice masina...Conditia este ca suprafata sa fie neteda, fara porozitati (bordul de la logan de ex. nu se poate colanta, consola da)

                                @fulau: Da, se pot face. Momentan nu am autocolant de culoarea asta, dar saptamana care vine o sa-mi vina comanda...

                                @savoiu_rf 82: Comanda a fost inregistrata

                                @tzopescu: Da-mi adresa pe PM. Am incercat sa te sun, dar aveai tel inchis...

                                @vip3r: Comanda a fost inregistrata
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google