[Vand] Autocolante Stalpi, Protectii Praguri, Stickere Si Cutting

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ok. multumesc. mai intreb maine la posta.
    Ratacit in spatiu...

    Comment


    • #92
      Ultima lucrare, exclusiv pentru Bleizer
      Attached Files
      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • #93
        au ajuns autocolantele si la mine. sunt ok. multumesc
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • #94
          si eu le-am primit sunt ok!
          Multumesc.

          Comment


          • #95
            tks alexino foarte dragutze...astept sa termine ploaia )..poate le pun anul asta :P..recomand calitate maxima

            Comment


            • #96
              un pret si un model pentru parasolar(fond transparent si caractere de max 15cm) nsl pe logan te rog
              Attached Files
              Last edited by gigi-kent; 30 September 2010, 11:30.
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • #97
                salut. crezi ca poti confectiona un autocolant transparent mai gros sa il pot folosi pe post de protectie pentru partea frontala a capotei ?

                trebuie sa fie ceva mai gros si rezistent la apa
                Attached Files

                Comment


                • #98
                  @gigi-kent - exact cum este poza - logo rosu + negru (club romania - argintiu) = 17 lei

                  @alessandro - pt partea din fata a capotei autocolantul poate fi cel de ext 651 (cel folosit la protectii praguri spate) - 15 lei (se poate folosi si protectie speciala pt caroserie ORAGUARD dar costurile cresc de 2-3 ori mai mult)
                  (in cazul in care vrei 651 poti aplica 2 straturi, dar consider ca nu este cazul)
                  e-mail: office@stickere.info

                  Comment


                  • #99
                    si modelul asta dar cu fundal negru nu doar literele ca la celalalt
                    Attached Files
                    sigpic........restul e NoSpeedLimit

                    Comment


                    • @ alexyno atunci vreau unul la 15 lei cum zici tu. dar saptamana viitoare ca nu prea mai am timp maine ca plec. poate ne vedem pe la un fulger

                      Comment


                      • am primit azi coletul....putin nemultumit caci am comandat un set total de protecti praguri si am primit doar cele de pe fata.

                        am platit la posta 45 lei in conditiile in care
                        2 seturi autocolante stalpi = 16 lei (sunt negru simplu)
                        2 seturi de protectii aripi spate...ai zis 7 lei setu = 14 lei
                        si un set protectii praguri 10 lei setul fata-spate = 10 lei

                        deci am platit 45 lei pe o comanda de 40 lei din care n-am primit protectii praguri spate. hai ca inteleg sa platesc eu taxele postale, dar sa-mi trimiti mai putin decat am comandat?

                        sorry alex, plus un sfat: ai grija cu ambalatul. la ambele seturi de autocolante am o dunga pe ele care se vede dupa ce le-am lipit. e ca si cum ai indoi o foaie si ai netezi acea margine. marginea aia se vede...n-am reusit nicicum sa o indrept. probabil a fost pus un colet mai greu pe plic in zona aceea pe durata transportului....
                        Last edited by Vip3R; 30 September 2010, 23:36.

                        Comment


                        • Imi pare rau ca s-a intamplat asa...Luni dimineata iti voi retrimite protectiile de stalpi si pragurile spate. Nu inteleg cum s-a intamplat sa le uit...Totul fara absolut nici un cost.
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • mersi alexyno,am primit ieri coletul,super marfa

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by alexyno View Post
                              Imi pare rau ca s-a intamplat asa...Luni dimineata iti voi retrimite protectiile de stalpi si pragurile spate. Nu inteleg cum s-a intamplat sa le uit...Totul fara absolut nici un cost.
                              mersi, dar nu te deranja...chiar te rog. la praguri le las pe alea originale acolo si astea care le-am primit le pun pe spate, iar la stalpii centrali deja sunt puse...nu le mai dau jos.
                              mersi de intentie.

                              Comment


                              • Alex, cat m'ar costa sa'mi scrii din autocolant "DE VANZARE" si un numar de telefon?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google