Confectionam Mansoane Din Piele Naturala - Schimbator,frana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu cred ca ar avea de ce, e fixa pe plasticul ala negru si el e rigid. gresesc?

    Comment


    • Multumesc pt raspunsul prompt, dar daca se poate as dori totusi poze.
      Bafta la vanzare!
      Zambeste! Maine poate fi mai rau...

      Comment


      • din incercarile mele nu se intampla nimic cand ridic/las frana de mana. partea aia gofrata nu se misca.

        mai pun poze cu un alt set
        Attached Files

        Comment


        • sal

          pentru partea cu piele a cotierei originale de Logan ce se poate face am pielea zgariata ma refer solutii, pret, astept raspuns

          Comment


          • se poate imbraca in piele, dar nu stiu daca se desface partea aceea incat sa se poata reface

            Comment


            • Buna seara astazi am fost la posta si am ridicat coletul cu mansnul frana de mana trimis de ciosminache vine foarte bine pe manerul franel de mana si este de caliate recomand lucrarile facute de cosminache promt si rapid,o sa revin si cu niste poze.o seara placuta si comandati de la cosminache are preturiu decente si piele de calitate buna!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • A sosit coletul, mulțumesc, totul e în regulă.
                Attached Files

                Comment


                • Vin foarte bine mansoanele de piele pe schimbator si frana de mana dau un aspect placut si mai deosebit!multumim cosminache!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Ati facut rost de piele gri asa cum este mansonul original de la schimbator? Daca nu, cred ca o sa ma orientez pe un manson pentru frana negru cu cusatura neagra

                    Comment


                    • wertys_poi si savoiu_rf 82 : multumesc. un sfat pentru wertys_poi: trage frana de mana mai in spate, sa fie intinsa pielea acolo la buton. cel mai bine ar fi sa o lipesti macar acolo la maner cu ceva prenadez

                      neajiji: din pacate nu am inca piele nuanta originala

                      Comment


                      • Si noi iti multumim!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Originally posted by cosminache View Post
                          se poate imbraca in piele, dar nu stiu daca se desface partea aceea incat sa se poata reface
                          Dar un pret orientativ in caz ca se poate da jos? M-ar interesa si pe mine.

                          Comment


                          • ca pret: 40 de lei pentru ca intra destul de multa piele. dar nu stiu ce sa zic, tinand cont ca o cotiera noua, chinezeasca este 50-60 lei. se poate face si din imitatie, la 30 lei.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Arata super bine si cu piele neagra,cosminache o intrebare la cotiera de origine merge imbracata in piele in loc de vinilinul ala gri care il are asemanator cu mansonul schimbatorului?
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • se poate imbraca daca se reuseste desfacerea acelei parti care culiseaza si trebuie imbracata. cred ca are niste cleme in spate,ceva, si nu stiu exact cum se desfac

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google