Confectionam Mansoane Din Piele Naturala - Schimbator,frana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • as vrea si io un manson ca cel din poza rosu cu negru dar as vrea pe mai multe parti negre si rosii adica 4 negre sau 3 cu 3 daca ma intelegi...si mai am o problema io am taiat schimbatorul am logan.cum facem til masor pe cel vechi? ma refer la pozele din urma postate de tine.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • Dar, cat de cat aproape de culoarea aia ai, adica ceva pe gri?

      Comment


      • florin_dnf: sa inteleg ca vrei un manson format din benzi de piele neagra si rosie, 6-8 fasii. adica rosu-negru-rosu-negru etc pe toata suprafata? Se poate face, nu e problema. Daca ai scurtat schimbatorul, imi poti spune cu cati cm sa-ti fac mansonul mai scurt

        adicata2003: apropiat nu am nimic, doar un gri deschis. saptamana asta o sa fac comanda de piele noua, daca gasesc ceva apropiat te pot anunta.

        Comment


        • Chiar , te rog.

          Mersi mult.

          Comment


          • am comandat un gri petrol, sa vedem cat de mult seamana pe weekend o sa iti trimit poza cu nuanta, atunci ar trebui sa ajunga la mine

            Comment


            • Ok, astept poza. Nu trebuie sa semene perfect la nuanta, dar sa fie gri.

              Pana in una alta astept poza ta.

              Mersi mult.

              Comment


              • Astept pachetul si vorbim.

                Comment


                • mersi mult .o sa te contactez curand.
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Am primit pachetul, maine urmeaza montajul. Sa-mi spui cum pot sa-ti trimit pozele pe care le fac, eventual o adresa de mess ceva.

                    Comment


                    • husa a ajuns direct pe schimbator...multumesc lui cosminache
                      florin_dnf cam asa da cu husa normala pe schimbator taiat
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Cosminache asteptam poze cu mansonul frana de mana de logan sa vedem,cum a iesit pune si tu pe forum te rugam ?

                        Pozeleeeee !!!!!
                        Last edited by savoiu_rf 82; 23 January 2011, 17:38. Reason: Automerged Doublepost
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Doresc sa cumpar o frana de mana sau doar plasticul de la frana de mana, pentru experimente cu imbracatul. Daca are cineva de vanzare, il rog sa-mi dea un mesaj privat cu pretul.

                          Comment


                          • Ai facut rost de piele gri?

                            Comment


                            • nu am facut, m-a mintit cel de la care am luat pielea si mi-a trimis doar neagra. imi pare rau

                              Comment


                              • Salut cosminache,cand este gata mansonul experiment pentru frana de mana asteptam sa l vedem sa pui si tu cateva poze? O,seara placuta radu.
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google