Confectionam Mansoane Din Piele Naturala - Schimbator,frana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Confectionam Mansoane Din Piele Naturala - Schimbator,frana

    Confectionam la comanda huse (mansoane) din piele naturala pentru schimbatorul de viteze de dacia logan, dar nu numai. Husele pot fi cusute cu ata in diverse culori. De asemenea avem si piele colorata, se pot face combinatii.

    Preturile variaza intre 35 si 40 lei, in functie de complexitatea lucrarii.
    Pentru dacia logan, pretul este de 40 lei pentru ca intra mai multa piele fata de alte masini.

    Putem face mansonul asemeni celui original,sau o varianta imbunatatita cu mai multe cusaturi duble.

    Atasez si o poza cu varianta inainte de montare pe masina.

    Se pot trimite si prin posta ramburs.

    date de contact: bcosmin2007@gmail.com sau PM
    tel: 0760113848
    Attached Files

  • #2
    bafta la vanzare
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      mansoane din piele

      Comment


      • #4
        daca exista vreo poza cu un manson de logan pus pe masina as vrea sa o vad si eu sa vad cum sta. ms

        Comment


        • #5
          nu am poza cu ele montate pe masina, personal nu am montat niciunul, iar celor carora le-am trimis nu le-am cerut si poze

          Comment


          • #6
            Din cate stiu eu, Crististreulea are un manson ca asta.Uitati-va pe My Ride-ul lui si o sa vedeti,prin ultimele 3-4 pagini.
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • #7
              e facut tot de noi si al lui, dar cu mult timp in urma, acum am schimbat si pielea si tiparul, l-am facut putin mai scurt
              am gasit o poza trimisa de el
              Attached Files
              Last edited by cosminache; 24 September 2010, 15:47.

              Comment


              • #8
                pentru frana de mana aveti vreo poza? personal nu imi place cum arata ala de schimbator
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  Pentru ca e facut dupa cel original si e schimbatorul prea lung.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • #10
                    frana de mana nu facem la logan pentru ca nu are manson din fabrica. poate cand avem timp o sa imbracam o frana de mana cu totul, de la maner pana jos la sistemul de prindere.

                    mansonul de schimbator a fost facut dupa cel original, dar fara a-l distruge. Am facut niste masuratori si am adaugat material asa incat sa faca acel guler sub maciulie. Mie de exemplu nu-mi place cum e cel original, eu unu prefer modelul acesta.
                    Daca i se pare prea lung, Crististreulea poate sa desfaca partea de jos de pe plasticul rotund, sa lase mansonul mai jos iar apoi sa taie excesul de material.

                    Se poate face si identic cu originalul, pentru cine il prefera asa.

                    Comment


                    • #11
                      anunt valabil

                      Comment


                      • #12
                        Aveti doar culoarea neagra pentru mansoane, iar cusaturile sunt de diferite culori ? As dori ceva asemanator dar pentru frana de mana la megane 3 (fabricatie 2009). M-ar interesa atat pentru frana de mana cat si pentru schimbator! Stima si astept un PM ca nu prea frecventez bazarul!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Avem piele de mai multe culori
                          Din pacate tipar de megan 2009 nu avem, dar putem face husa dupa modelul original daca il trimiteti la noi pentru 2 zile cat dureaza sa facem o copie.

                          Comment


                          • #14
                            anunt valabil

                            Comment


                            • #15
                              ma intereseaza un manson dar pe culoare de visiniu inchis
                              daca puteti pune o poza sau mai multe cu culorile care le aveti la piele ca sa ma decid ce si cum fac mansonul.Multumesc.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google