[Vand] Suport Ochelari Nou Pentru Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    suportul se poate monta si fara a demonta parasolarele. Eu am scos lampa din plafoniera si am reusit. Trebuie avut grija un pic la cablul de antena. In poza 2 surubul este strans dar trebuie decupat un pic din capitonajul plafonului dar am evitat sa tai capitonajul pentru ca oricum nu se vede acea distanta decat atunci cand suportul este deschis.

    Comment


    • #47
      Am intrat si eu in posesia coletului.
      Un mare UP pentru marfa si pentru om. Vina a apartinut in totalitate Postei Romane (huoooo!!!)
      Urmeaza sa ma prind si eu de felul in care se monteaza si sa ma apuc de treaba.
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #48
        am decupat capitonajul sub piciorusele de prindere si vine perfect lipit de plafon. Am facut poze . In seara aceasta le postez.

        Originally posted by JREwing View Post
        Am intrat si eu in posesia coletului.
        Un mare UP pentru marfa si pentru om. Vina a apartinut in totalitate Postei Romane (huoooo!!!)
        Urmeaza sa ma prind si eu de felul in care se monteaza si sa ma apuc de treaba.
        incearca sa montezi suportul pe la plafoniera fara sa demontezi parasolarele. Sigur te vei descurca. Succes.
        Last edited by luc; 31 January 2011, 12:36. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #49
          @luc: il bag si prin tzeava de esapament, daca trebuie, numai sa inteleg montajul...
          Te astept cu pozele si mersi.
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • #50
            asa cum am promis postez poze dupa ce am decupat un pic din plafon la piciorusele de prindere.
            Attached Files

            Comment


            • #51
              Am montat si eu suportul de la ralucaa81 , foarte serios baiatul , recomand cu incredere. (cel mai bine vorbiti cu el direct la telefon)
              sigpic

              Comment


              • #52
                vreau si eu mai ai pe stoc da un pm

                Comment


                • #53
                  suport ochelari

                  recomand baiat serios!!! UP UP UP !!!
                  maestre,azi am fost la posta si in sfarsit am ridicat pachetul,evident fara sa primesc nimic in cutia postala,cu toate ca erau atentionari la alte apartamente
                  se demonteaza lampa plafon,cine vrea demonteaza si parasolarele,dar eu nu le-am demontat,se introduce plasticul negru in gaura unde e cablul antenei,mare atentie ca sunt niste sigurante pe plasticul negru care trebuiesc scoase in afara(nu de tot),apoi se preseaza pina intra clemele in locasul respectiv,se apasa pe sigurante sa fie fix suportul negru,apoi pe pipaite se pozitioneaza suportul gri,se taie putin din plafonul textil pt a intra meserie horsuruburile(care se strang cu torx de 20)si ghidajul suportului,se strange totul si se utilizeaza
                  un singur dezavantaj exista,nu merge pus decat ochelari drepti cei curbati nu permite inchiderea suportului
                  spor la treaba si comandati cu incredere !
                  Attached Files
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • #54
                    Pune si tu un pret, te rog...

                    Comment


                    • #55
                      suport ochelari

                      Cumpar un suport ochelari , mai are cineva de vanzare ?

                      Comment


                      • #56
                        Userul initiator al acestui topic este Ralucaa81.
                        Ultima data in care si-a actualizat anuntul este 24 Ianuarie 2011.

                        Cei care au produse de vandut isi vor lansa topic de vanzare, conform Regulamentului (au fost sterse posturi neconforme in acest sens).

                        Daca user-ul Ralucaa81 considera de actualitate acest anunt, rog PM spre activare.

                        Multumesc!
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google