[VAND] Diverse accesorii logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare,un prieten vrea o navigatie,daca ai,cit costa si daca o poate pune pe masina in locul cd.ului,masina este noua,are citeva zile,logan 2

    Comment


    • salut,am si eu o intrebare, mocheta usa portbagaj, mocheta spatar portbagaj si mocheta buza porbagaj ai si pentru logan PH2 si la ce pret, multumesc.

      Comment


      • salutare,mocheta pt capota portbagaj si buza aia din portbagaj,vreau si eu pt mine daca ai

        Comment


        • Salut, imi poti spune daca se poate face si daca ai piesele necesare pentru a activa CB la versiunea acces? Banuiesc ca tb schimbate ceasurile din bord in intregime ....


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Last edited by O.Vasile; 15 December 2015, 21:53.

          Comment


          • Salut
            Ai cumva inele,serigrafie si ace de duster ca in poza

            Comment


            • Sal

              Salut,vreu si eu un total la urmatoarele cheder duster facelift,cel dintro bucata,pentru usile fata,mocheta buza portbagaj,plafoniera cu 3 becuri dar as vrea plafoniera cu rama de intarire si daca se poate cu mufa.Multumesc

              Comment


              • Ce pret are vitrina de duster si daca se potriveste la ph1?

                Comment


                • Salut ai PM. Multumesc

                  Comment


                  • O poza, daca se poate cu suportul cotierei de fibra de sticla.Banuiesc ca e mai rezistenta ca plasticul.

                    Comment


                    • Salut. Vreau si eu 2 suporti parasolar.

                      Comment


                      • Salut, ai serigrafie de duster cu ace sau fara(la ce pret)?

                        Comment


                        • un pret te rog la amortizor fata logan 1.4 (2006) ulei cred monroe
                          vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                          vand lampa adaptabila la torpedo

                          Comment


                          • Salut , ai pentru antifonare -pasla fonomin 7 lei mp.

                            Comment


                            • Salut! Jantele de tabla pe 16 " (flexwheels) de le sandero stepway dupa 2013 sau logan 10 ani ?

                              Sent from my HTC One using Tapatalk

                              Comment


                              • Salut,

                                Ai mocheta usa portbagaj, spatar portbagaj si buza portbagaj pentru PH2?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google