[VAND] Diverse accesorii logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deflectoare noroi oglinzi-40 lei,sticle oglinzi incalzite 40 ron , carlig bagaje portbagaj

    Comment


    • Salut.


      Poti sa aduci asa ceva?

      Comment


      • Poti sa aduci asa ceva?
        Attached Files

        Comment


        • 500 adi cu tot cu butoane,in jur de 300-350 fara.
          Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
          Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
          Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

          Comment


          • Mersi mult pt. răspuns. Dar pentru moment este cam mult. Deși arata chiar foarte bine.

            Comment


            • cosmin instalatie geamuri electrice spate logan ph 1 ai sui la ce pret macarale mtorasesi cablaj butoanele de pe consola franade mana le am.
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Salut Cosmin.Ma intereseaza si pe mine daca ai tubulatura incalzire spate cu tot cu agrafe prindere,sau cum se mai cheama,pt logan 2 si doi supoti ochelari sa pun unul in locul minerului de la sofer si unul mai sus de oglinda retrovizoare daca nu blocheaza microfonul,am inteles ca acel suport negru trebuie numai in zona oglinzii,astept preturi

                Comment


                • La ce preț este cd-player ul din imagine? Se potrivește pe Logan ph1? Mulțumesc!

                  Comment


                  • Coletul a ajuns in stare buna.Am montat accesoriile.Mai sunt interesat si de cel din poza.Care este pretul pentru amandoua?
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by laurentiu08gl View Post
                      Salut Cosmin.Ma intereseaza si pe mine daca ai tubulatura incalzire spate cu tot cu agrafe prindere,sau cum se mai cheama,pt logan 2 si doi supoti ochelari sa pun unul in locul minerului de la sofer si unul mai sus de oglinda retrovizoare daca nu blocheaza microfonul,am inteles ca acel suport negru trebuie numai in zona oglinzii,astept preturi
                      145 conducte(braduleti inclusi)suport ochelari 40 ,iar cel cu suport de prindere 70
                      Originally posted by aure_badu View Post
                      La ce preț este cd-player ul din imagine? Se potrivește pe Logan ph1? Mulțumesc!
                      350 lei mufe alimentare incluse
                      Originally posted by pufosu View Post
                      Coletul a ajuns in stare buna.Am montat accesoriile.Mai sunt interesat si de cel din poza.Care este pretul pentru amandoua?
                      nu am incercat daca merg pe 2013-2016,
                      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                      Comment


                      • Am inteles.

                        Comment


                        • Uau ai sau nai instalatie electrica geamuri spate cu macarale?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Butoane clima Logan 2 pentru PH1

                            Salut Cosmin,

                            Ma intereseaza si pe mine un set de butoane clima Logan 2 pentru a le monta pe o clima Logan PH1. Ai asa ceva? Am atasat si pozele puse de tine, as vrea sa fie exact ca astea deoarece am leduri albastre si cele cu plasticul rosu se vad urat.

                            Daca e ok, iti dau datele mele pe PM sa imi trimiti prin curier.

                            De asemnea, poti face rost de un set oglinzi electrice si incalzite cu semnalizare pe ele, ma intereseaza capac alb, la fel, vor fi montate pe PH1.

                            Bafta!
                            Attached Files
                            Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

                            Comment


                            • Salut!Ce consta in(insonorizant perete antifoc 80 ron)Ma intereseaza acel absorbant zgomot perete antifoc,din spatele motorului care se pun la versiunile diesel si benzina 1,6 16v.MS!

                              Comment


                              • Cosmin ti.am trimis sms pe tel pt o comanda

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google