[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @stelihui
    te felicit pentru alegerea facuta. Esti si tu un fericit beneficiar de far "marca" Daniel. Eu il am de ceva timp si sunt super multumit. Nu conteaza ca conduci noaptea sau ziua.
    HAI BAIETI BAGATI-VA CU INCREDERE!!!

    Comment


    • Salut sefu' ;) Astazi am primit si eu lupele dupa care au fost imediat montate pe masina (multumesc pe aceasta cale si lui Razvan pentru montaj). Rezultatul!!!...nu poti descrie in cuvinte...Prea frumos, prea adevarat.Acum am venit de la plimbarea de noapte si pot sa spun ca sunt uimit de ce lumina clara si frumoasa da lupele. Vor urma si poze in zilele ce urmeaza ca acum am fost prea incantat de ele si am uitat de poze. Multa stima din partea mea pentru Daniel care este un om deosebit. MULTUMESC frumos Maestre!!!

      Comment


      • stelihui si gaby, felicitari la amandoi. Daniel le face de nota 20, intr-adevar. Poate ca o sa primeasca un contract baban la Mioveni, sa le puna el stock pe masina....
        Feliciari noilor proprietari de faruri Made by Daniel, si le stapaniti sanatosi.
        Al dvs subsemnatul, ca prim proprietar de lupe Morimoto, i-am sugerat lui Daniel sa isi faca un logo finut si elegant, eventual pe ceva cromat sau stiker, si sa-si semneze munca cu acest logo intr-un colt. Vad ca nu s-a prins nimic de ideea asta. Poate, daca si voua vi se pare o idee buna, il mai impingeti si voi de la spate.
        Salutari Daniel si spor la treaba in continuare !

        Comment


        • Originally posted by stelihui View Post
          Pana la urma cred ca (ma mai gandesc) o sa-ti trimit farurile de pe masina si in caz de nevoie pt I.T.P. o sa i-au atunci 2faruri nu neaparat originale . Apropo dupa ceva cautari preturile de far ph2 variaza intre 135 si 285 lei (135 nou name si 285 producator DACIA RENAULT identice cu cele de pe masina)
          daca merge reglajul din interior la faruri/lupe nu ai nici'o problema la I.T.P ;)
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • Oferi Garantie la lupe? Eventual si o factura?

            Comment


            • @carcatasul: factura nu pot sa iti dau. garantie, da, verbala, daca e sa se strice ceva dpdv al calitatii de productie, iti schimb, dar nu va fi cazul, ca pana sa ajunga piesele la tine eu le fac deja o proba. iar pana acum nu am avut nici un feedback sa fie vreo problema de electrica, de erori, sau sa pice vreun mecanism electromagnetic de la lupa
              astept vesti de la tine!

              Comment


              • iata ce poate iesi din mana maestrului Daniel!...
                Attached Files
                Stock is boring...
                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                Comment


                • o suricata .... doua suricate .... trei suricate
                  2 stateau in ploaie a treia la transformare
                  Attached Files
                  Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                  www.upgradefaruri.blogspot.com

                  Comment


                  • @mihai.85: ma bucur mult ca iti plac si ca a iesit treaba buna!, sa le stapanesti sanatos si sa iti aduca multe bucurii! Intr-adevar masina a iesit belea nu stiu cum apare in poze dar daca o vezi in realitate e superba.
                    Multumiri speciale pe aceasta cale lui @morpheus2kro pt implicare, baiat de nota 10

                    Comment


                    • Dupa o saptamana in care mi-am umplut frigiderul pentru sarbatori din cauza xenoanelo in faruri stoc, am achizitionat farurile cu lupe de la Daniel.
                      Nu pot sa spun decat ca sunt extraordinare!
                      Pe drum neiluminat, la 130 km/h nu ai nevoie de faza lunga. Lumina este uniforma si este focalizata pe sosea, nu in copaci cum bateau vechile faruri. Pe langa ca lumineaza bine, masina arata demential!

                      Multumiri mdaniel76, morpheus2kro si lui Radu pentru munca depusa!
                      Baieti de nota 20, apelati cu incredere!

                      Recomand si spor la treaba in continuare!

                      Revin cu poze...

                      Comment


                      • @thumb: multumim multumim pt laudeeee, a iesit de mare arta lucrarea, sa iti aduca numai bucurii, lumineaza extraordinar, buna investitie ai facut

                        Comment


                        • Sa le stapanesti sanatos si sa te bucuri de ele ! Ai facut o super investitie.
                          Daniel si Morpheus - super meseriasi. Apelati cu incredere, o sa ramaneti uimiti.

                          Comment


                          • Am revenit cu poze!

                            Baieti seriosi, adevarati profesionisti! Nu veti regreta!

                            Va MULTUMESC !
                            Attached Files

                            Comment


                            • intrebare

                              pe farurile mele se pot monta asa ceva (lupele)?sau trebuiesc schimbate cu totul ?

                              Comment


                              • Salutare Daniel,am inteles ca ai reusit sa elimini "veul" creat de stergatoare poti sa imi explici cum?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google