[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    1.mdaniel76
    2.morpheus2kro
    3.arpad
    4.89.mir
    5.cosmin83
    6.B-64-MVP (geamuri nelipite)
    7.MIMI_RFW (geamurile nelipite)
    8. ALY_N
    9. coco_chanel (PH1 sticla nelipita)
    ..........
    ..........
    19. popavlm
    20.Augustin Yng

    Comment


    • #62
      dimensiuni

      Originally posted by alexutzu View Post
      salut am o rugamine...imi poti spune te rog diametrul mastii lupei..cea pea care vine montat angelul..ca nu vreau sa le mai desfac pe ale mele sa le masor
      La postul nr.18 am postat o poza cu dimensiunile lupei. in partea stanga a pozei sunt cotele mastii lupei cu fi87 in zona lentilei

      Comment


      • #63
        poti sa spui care e diferenta intre lupele pe care le pui si g1 g3 g5 pe care le specificai cateva posturi in urma?

        Comment


        • #64
          Calitatea luminii este cea mai buna. lumina foarte uniforma atat pe faza scurta cat si pe faza lunga. diametrul lentilei este 2.8''. La g1,g3 este cam 2.2". ce am eu este de alt producator. lumina nu tremura la denivelari. Cine doreste ne putem intalni pt a vedea o comparatie live cu 2 pasini ouse una langa alta. una cu lupe g3 iar cealalta cu lupele mele. Cine le-a vazut deja....au ramas uimiti.

          practic am avut pe mana toate lupele g1 g3 g5 pentru ca la un momentdat am vandut iar pe masina am g3 momentan. lupele astea noi sunt cu 5 clase peste g-uri la calitatea luminii. Cine doreste sa le vada live pe masina putem stabili o intalnire
          Last edited by mdaniel76; 19 January 2012, 03:32. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #65
            Multumesc de raspuns.

            Din cate am inteles eu in pretul de 600 Ron sunt incluse si faruri? Daca da eu zic sa incerci sa scazi acele faruri si sa aducem farurile noastre pentur un pret mai mic sa zicem.

            Imi doresc de mult niste lupe dar parca nu ma indur sa dau 600 ron pe ele avand in vedere ca 95% din timp merg ziua. Zic si eu :d

            Comment


            • #66
              o8MeLC : ai pm

              Comment


              • #67
                eu ajung la vara in Bucuresti! daca esti liber atunci, imi poti monta si mie? lupe in far si instalatie in proiectoare?
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • #68
                  Lista este deschisa

                  Salut.
                  Lucian,stiu ca montarea lupelor dureaza cateva ore bune............

                  Originally posted by coco_chanel View Post
                  1.mdaniel76
                  2.morpheus2kro
                  3.arpad
                  4.89.mir
                  5.cosmin83
                  6.B-64-MVP (geamuri nelipite)
                  7.MIMI_RFW (geamurile nelipite)
                  8. ALY_N
                  9. coco_chanel (PH1 sticla nelipita)
                  ..........
                  ..........
                  19. popavlm
                  20.Augustin Yng
                  Haideti cu inscrierile!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • #69
                    care este diferenta dintre lupele pt care se face acum comanda si alte lupe de pe alte siteuri (alfaromtrans, gamamag etc) ?
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • #70
                      Din motive bine intemeiate, eu ma retrag.

                      1.mdaniel76
                      2.morpheus2kro
                      3.arpad
                      4.89.mir
                      5.cosmin83
                      6.B-64-MVP (geamuri nelipite)
                      7.MIMI_RFW (geamurile nelipite)
                      8. ALY_N
                      9. coco_chanel (PH1 sticla nelipita)
                      ..........
                      ..........
                      19...........
                      20.Augustin Yng
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by lucialina View Post
                        eu ajung la vara in Bucuresti! daca esti liber atunci, imi poti monta si mie? lupe in far si instalatie in proiectoare?
                        Daca imi spui din timp, se rezolva fara nici o problema. Pana la vara vor fi disponibile si lupe in proiectoarele de ceata

                        Originally posted by sKyb0y View Post
                        care este diferenta dintre lupele pt care se face acum comanda si alte lupe de pe alte siteuri (alfaromtrans, gamamag etc) ?
                        daca nu ma insel eu la gamamag sunt generatiile vechi de lupe g1. la alfaromtrans daca nu gresesc sunt faruri cu 2 lupe in ele, nu contin reglaj pe verticala al farului..se vede f prost...si nu sunt lupe de xenon...sunt facute pt halogen.

                        Astea de aici lumineaza cel mai bine dintre toate.

                        diferenta este la calitatea luminii. lumina proiectata este f omogena, camp larg de imprastiere, nu tremura la denivelari. Faza scurta si faza lunga sunt formidabile.

                        cine este interesat sa le vada deja montate si cum lumineaza..ma puteti contacta pt un demo.

                        Lupele de la mine pot fi configurate la cerere, pe cand de la ceilalti nu se poate pt ca au kitul complet in cutie. eu iti pot da doar lupele, sau lupe numai cu becuri, sau lupele cu cablurile electrice fara lampi , cu sau fara angels.... depinde de dorinta fiecaruia.

                        Originally posted by popavlm View Post
                        Din motive bine intemeiate, eu ma retrag.

                        1.mdaniel76
                        2.morpheus2kro
                        3.arpad
                        4.89.mir
                        5.cosmin83
                        6.B-64-MVP (geamuri nelipite)
                        7.MIMI_RFW (geamurile nelipite)
                        8. ALY_N
                        9. coco_chanel (PH1 sticla nelipita)
                        ..........
                        ..........
                        19...........
                        20.Augustin Yng

                        Cand doresti, te asteptam cu multa placere.
                        Last edited by mdaniel76; 20 January 2012, 09:52. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #72
                          In curand unul din colegii nostri de forum se va bucura de ele. momentan sunt nelipite. scuzati decorul
                          Attached Files

                          Comment


                          • #73
                            lentilele au 2.8" diametru

                            Comment


                            • #74
                              Le-ai customizat tu sau asa vin din China farurile inchise la culoare?Sunt interesat si eu sa arate exact ca si cele din poza.Iti pot oferi la schimb farurile originale ph1 cu lupe in ele ptr ceea ce ai aratat in poza de mai sus.Am lupe pe masina de doi ani,insa a cedat un angel eyes si nu as mai vrea sa desfac farul doar ptr chestia asta si as prefera un schimb cu produsele tale,la care sa se adauge desigur ceva ptr efortul tau.Saptamana urmatoare sunt in Bucuresti...

                              Comment


                              • #75
                                Daniel sa nu uiti sa pui ceva la semnalizator, ca altfel nu se va vedea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google