Vând Jante Aliaj Cromate Megadrive

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vând Jante Aliaj Cromate Megadrive

    Vând jante aliaj, cromate Megadrive pt logan 4 x 100 6,5J în stare perfectă fără nici cea mai mică problemă, cu anvelope , 2 buc continental rulate in jur de 10 - 15 mii km cred si 2 michelin uzate. Am vandut loganul iar pe noua mea masina nu se potrivesc. Sunt cumparate de mine de noi si sunt in stare perfecta. pret 300 euro destul de negociabil.
    Attached Files

  • #2
    rectificare de pret........1.000 ron sau eventual 800 ron fara anvelope.........Ne-negociabil..........UP

    Comment


    • #3
      Up...........1.000 ron sau eventual 800 ron fara anvelope.........Ne-negociabil..........UP

      Comment


      • #4
        Salut,
        ce et au?
        ai si accesorii la ele?
        Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

        Comment


        • #5
          ET 35. Am la ele inele de centrare si prezoane cu cheie hexagon.

          Comment


          • #6
            pai parca loganu are et 50 ph 1 si et 50 ph2
            Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

            Comment


            • #7
              domnu meu eu asa le-am cumparat din magazin, asa scrie pe ele.......et 35, asa le-am folosit pe loganul meu fara nici un fel de probleme. Am vandut loganul iar pe masina care o am acuma nu se potrivesc la distanta dintre prezoane ca altfel nu le vindeam.

              Up...........1.000 ron sau eventual 800 ron fara anvelope.........Ne-negociabil..........UP
              Last edited by nelutu32; 4 March 2012, 15:23. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Up...........1.000 ron sau eventual 800 ron fara anvelope.........Ne-negociabil..........UP

                Comment


                • #9
                  Up.........hai sus cu ele......jante fara nici un fel de problema......impecabile.

                  Comment


                  • #10
                    Ai vreo poza cu ele p logan ?

                    Comment


                    • #11
                      Jante

                      Da am mai multe.......incarc acuma si alte poze cu jantele
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        care este ultimul pret la jante,doar jante

                        Comment


                        • #13
                          am scris si mai sus.......800 lei doar jante......ne-negociabil.......sunt luate de mine de noi si sunt impecabile. Transportul cu fan curier e 70 de lei (asta fara ramburs, cu ramburs se adauga 10 lei plus 2% din suma de plata).
                          Last edited by nelutu32; 8 March 2012, 14:31.

                          Comment


                          • #14
                            in total aproximativ 900 ron.
                            in pret sunt incluse si prezoane, inele centrare...?

                            Comment


                            • #15
                              da sunt incluse.......asa le-am cumparat din magazin, asa le vand.

                              Up.....sus cu ele UUUPPPP

                              up.......up.....up
                              Last edited by nelutu32; 9 March 2012, 22:16. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google