Vând Jante Aliaj Cromate Megadrive

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    valabil in continuare. 0740.195.463

    Comment


    • #17
      Up...........1.000 ron sau eventual 800 ron fara anvelope.........Ne-negociabil..........UP......marfa super...garantat

      Comment


      • #18
        As fi tentat de jenti, dar momentan am alte investitii... Cand va veni vremea sa schimb anvelopele, atunci voi fi in cautare de jenti...
        Oricum, dai bine pe masina...
        UP de la mn... ;)
        Apropo... Cat ai circulat cu ele?
        sigpic
        Show your car off in public, ride her hard in private...
        http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

        Comment


        • #19
          ms pt up.......am circulat 2 sezoane......pt iarna am avut cele de tabla cu anvelope de iarna.......astea cromate nu e de loc indicat sa le folosesti iarna pt ca dau astia cu sare pe drum si se face urat cromul de la sare....am vazut la un taxi care le-a folosit si iarna si le-a distrus

          rectificare de pret.....950 cu anvelope, 750 fara anvelope.....transportul se rezolva de cumparator
          Last edited by nelutu32; 13 March 2012, 23:38. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            UUPP........rectificare de pret.....950 cu anvelope, 750 fara anvelope.....transportul se rezolva de cumparator

            Comment


            • #21
              UUPP............950 cu anvelope, 750 fara anvelope.....transportul se rezolva de cumparator
              Attached Files
              Last edited by nelutu32; 16 March 2012, 20:29.

              Comment


              • #22
                Acest topic ramane dedicat vanzarii jantelor.
                Daca sunt alte obiecte spre vanzare, te rog sa lansezi un alt topic.
                Merci!
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • #23
                  Inca o strigareeee.........UUPP............950 cu anvelope, 750 fara anvelope.....transportul se rezolva de cumparator

                  Comment


                  • #24
                    Jantele au plecat, raman la vanzare 2 anvelope continental rulate un sezon. Rog un moderator sa-mi spuna daca sa deschid alt topic sau ramane asta pt vanzarea lor. Pret 100 lei bucata. Multumesc!
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      poti spune te rog care a fost ultimul pret la jante? am stat pe ganduri saptamana trecuta daca sa vin pana la tine sau nu(ca sa le vad eventual sa le iau), ca oricum voiam sa ajung la Bicaz. Intr-un final am renuntat.

                      Comment


                      • #26
                        Anvelopele raman in custodia mea ;) Multumesc L.C. Se poate inchide.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google