Vand Tapiserie Logan Ph2 Model 2011....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu la alea de la ambalare ma refer, dar ma rog...
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Pentru MCV mai asteptam ? Cele de black-line... sau incep sa caut prin alte parti ?
      Daca nu, macar pentru scaunele fata poate o rezolvam....

      Comment


      • astazi am achizitionat un spatar de spate cu doua tetiere laterale de logan si cea din mijloc de clio...tip virgula...am sc si tapiseria...revin cu poze...arata super bine
        sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

        Comment


        • Originally posted by budaipmihai View Post
          Pentru MCV mai asteptam ? Cele de black-line... sau incep sa caut prin alte parti ?
          Daca nu, macar pentru scaunele fata poate o rezolvam....
          in legatura cu cautatul din partea mea poti sa cauti , si marea rugaminte este sa m-a anunti si pe mine daca ai gasit si unde.....eu iti zic ca daca apare de mcv tot la mine o sa apara atata timp cat numai are altcineva tapiserii. cat ceea ce priveste scaunele din fata am scris in anunt ca pot da si doar scaunele din fata model black -line la 100 ron+ transport

          Comment


          • poze spatarul achizitionat si tetierele
            Attached Files
            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

            Comment


            • inca o poza.......
              Attached Files
              sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

              Comment


              • Te rog sa nu te superi, nu am vrut sa te ofensez in nici un fel. Voi sta cuminte si voi astepta tapiteria de la tine. Ideea e ca tapiteria mea e vai de mama ei, si de cate ori fac curat in masina ma uit cu tristete la ea ca imi "strica" tot aspectul masinii. La spalatorii ma costa cam 100 ron curatatul, si speram sa o schimb direct.
                Ma voi duce cu ea la curatatorie, si la un moment dat le voi si schimba de la tine, cand o sa le ai.
                Cu stima, si spor la treaba !!!

                Comment


                • tapiterie de kiss pentru scaunele din fata aduci?

                  Comment


                  • Originally posted by budaipmihai View Post
                    Te rog sa nu te superi, nu am vrut sa te ofensez in nici un fel. Voi sta cuminte si voi astepta tapiteria de la tine. Ideea e ca tapiteria mea e vai de mama ei, si de cate ori fac curat in masina ma uit cu tristete la ea ca imi "strica" tot aspectul masinii. La spalatorii ma costa cam 100 ron curatatul, si speram sa o schimb direct.
                    Ma voi duce cu ea la curatatorie, si la un moment dat le voi si schimba de la tine, cand o sa le ai.
                    Cu stima, si spor la treaba !!!
                    nici nu m-am ofensat si nici suparat .atata timp cat nu am promis nimic in legatura cu tapiseriile de mcv si nu te-am obligat sa astepti , esti liber sa cauti unde vrei si cat vrei ,si te-am rugat sa-mi spui si mie daca gasesti si unde atat.



                    si lucifer am doar 3 modele atat.black line, story si laureat 20011-2012
                    de kiss fm nu am cum sa ma interesez sa aduc pt ca numai exista aceasta echipare

                    Comment


                    • verginio parasolarul se pune invers

                      Comment


                      • am adus si de break .sun negru cu bej. ( cum se punea pe prestige ph2) dar nu stiu daca sunt complete. dupa ce le verific o sa pun si poze

                        Comment


                        • Originally posted by electrica2000 View Post
                          verginio parasolarul se pune invers
                          omul a pus parasolarul sa poata fotografia tapiseria asa ca nu conteaza ca l-a pus invers...cred ca stie si el ca se pune invers ca are si ventuzele pozitionate corect nu cred ca-si avea rost comentariul tau....

                          am luat si eu o multitudine de piese de la planetara si am luat si un set de huse...recomand atat userul cat si produsele de calitate pe care le comercializeaza...fac aceasta remarca petru a nu fi total offtopic...
                          My ride

                          Comment


                          • Originally posted by planetara View Post
                            am adus si de break .sun negru cu bej. ( cum se punea pe prestige ph2) dar nu stiu daca sunt complete. dupa ce le verific o sa pun si poze

                            Asteptam pozele. Si sa ne zici daca sunt complete. Sunt 4 piese pe spate, 7 cu tetierele.

                            Sault Planetara. Eu in viata mea nu am vazut MCV cu bancheta nefranctionabila, nici chiar pe cele mai chele masini. Eu am impresia (mai mult ca sigur) ca tapiseriile alea pe care le ai tu sunt de Sandero.
                            Last edited by adicata2003; 28 June 2012, 15:28. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • da cred ca am mai discutata ce am spus ca am de black line sunt de sandero. ce am adus astazi sun de mcv dar trebuie sa le verific scaunul din spate independent.din cate vad eu este la fel cu cel din fata si nu prea imi da la socoteala

                              Comment


                              • ma intereseaza huse pt logan berlina dar as vrea sa fie ca si tapteria de perstige adica in doua culori negru cu crem. Si nu pret te rog

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google