Vand Tapiserie Logan Ph2 Model 2011....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai ai huse?se potrivesc si pentru faza 1? pret? alea pe gri petrol m-ar interesa
    Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

    Comment


    • tin sa precizez in continuare ca ceea ce vand eu sut tapiserii .de aceea titlul threadului este '' vand tapiserii...''
      nu sunt copii sunt chiar cele ORIGINALE care vin scaunele imbracate in ele si sunt pt variantele de EXPORT
      huse am inteles ca vinde colegul faithles

      primele 2 modele din primele poze sunt 160 ron
      si modelul 3 pretul scade la 140 ron
      toate 3 modelele cu cate 4 tetiere

      Comment


      • Eu vb de astea doua tapiserii (dar am scris huse)
        Attached Files
        Last edited by adytza_dragon; 26 July 2012, 09:57.
        Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

        Comment


        • Eu vorbeam de aceste tapiserii
          Attached Files
          Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

          Comment


          • Tapiterile la care am pus eu poza sunt din doua bucati pentru bancheta din spate sau dintr-o bucata?
            Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

            Comment


            • sincer.. nu prea inteleg intrebarea . cele din spate sunt formate din bancheta care e dintr-o bucata si spatar care e tot dintr-o bucata pt ca tapiseriile sunt pt logan berlina

              Comment


              • Ms eu am inteles ceea ce ai raspuns pemtru bancheta din spate sunt din doua bucati (spatar si sezut) ms
                Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                Comment


                • valabil
                  sus cu tapiseriile

                  Comment


                  • am luat 1x black line si o maciulie de la planetara. foarte foarte satisfacut sunt. tapiterie este frumoasa si materialul este de calitate. tapiterie si o maciulie de calitate iar masina arata mult mai bine in interior !

                    Comment


                    • merci pt aprecieri si sa te bucuri de ele
                      intre 1-8 august sunt plecat in concediu
                      toate comenzile care le primesc in perioada aceasta le onorez pe data de 9 sau 10 august

                      Comment


                      • salut,
                        am cumparat de la tine un set de tapiterii black line.
                        vreau sa te intreb daca imi mai poti face rost de o husa pentru o tetiera spate,deoarece setul continea huse pentru 4 tetiere,iar eu am laureate cu 5 tetiere.
                        Multumesc!
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • valabil sus cu tapiseriile

                          Comment


                          • gasim una de kiss?
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • sal

                              am 3 modele care se pun in momentul de fata in fabrica .modelul kiss nu se mai pune .

                              Comment


                              • pentru un sandero preferance ai ceva tapiterie. ma intereseaza black line cu buzunar in spate si 4 tetiere fara bancheta spate fractionala. mersi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google