Vand Tapiserie Logan Ph2 Model 2011....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal

    150 euro euro si nu se potriveste pe logan

    Comment


    • incalzirea cat costa ? ai si cablajul ?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by planetara View Post
        150 euro euro si nu se potriveste pe logan
        difera scaunele ? chiar nu stiam. mi s-au parut cam la fel. de altfel dusterul mi se pare a fi logan la interior. si ca spatiu si ca "aranjament".

        Comment


        • Originally posted by ciprianeduard View Post
          incalzirea cat costa ? ai si cablajul ?
          2 sezuturi + 2 spatare + 2 butoane= 160 ron + transport, carenajele 70 ron sau suportul de sub frana de mana pt butoane 20 ron
          cablaj nu am ,
          ndl gandestete la bancheta si spatar care nu seamana nici cu sandero nici cu mcv

          Comment


          • te rog sa nu ma uiti nici pe mine in cazul in care aduci tapiserii de logan. merci
            My ride

            Comment


            • Originally posted by planetara View Post
              adicata nu te-am uitat. nu vreau sa promit ceva fara sa m-a tin de promisiune. am niste promisiuni sa aduc tapiserie de duster de piele dar oricum e pretul cam piperat

              Cam cat e pretul, ca tapiseria aia de Duster cred ca se potriveste pe MCV.


              Zi-mi cu cat le dai pe acelea , asta daca aduci?

              Comment


              • adicata nu se potrivesc nici la sandero nici la mcv cu 5 locuri cu 7 locuri nici atat. un pret informativ ar fi 150 euro

                Comment


                • bancheta spate ar parea la fel. Chiar o sa verific la un duster miine la servici.
                  Totusi, mai sunt sanse pentru tapiserie MCV? Ar fi super daca ai aduce.

                  Comment


                  • de doua zile incerc sa deschid un thread nou cu acele piese si cu preturile destul de accesibile zic eu si nu s-a aprobat niciunul . asa ca m-ai astept pana maine .daca nici maine nu apare o sa postez aici o parte din repere
                    Attached Files

                    Comment


                    • Din cate vad motivul ptr care nu ti s-a aprobat topicul e ca nu avea atasate poze !

                      Comment


                      • Sa nu ma uiti nici pe mine te rog cu 1 set.Multumesc
                        sigpic
                        TM 01 DEO

                        Comment


                        • Originally posted by planetara View Post
                          de doua zile incerc sa deschid un thread nou cu acele piese si cu preturile destul de accesibile zic eu si nu s-a aprobat niciunul . asa ca m-ai astept pana maine .daca nici maine nu apare o sa postez aici o parte din repere
                          salut

                          ce pret au butoanele ????
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • Salut ti-am trimis PM pentru un set de tapiterie de logan berlina. Mai ai ?
                            Last edited by Raoulemilian; 26 March 2012, 23:56. Reason: In loc de "salut" scrisesem "salu"

                            Comment


                            • deocamdata nici o sansa sa mai aduc tapiserii.

                              Comment


                              • dar cu lista de piese, cum ramane?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google