[Vand] Filtre De Habitaclu Logan Cu Carbon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filtrul a plecat spre Alin

    Comment


    • mersiii
      mersii
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • a plecat si spre mine?
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • multumesc tudor pentru promptitudine si pentru telefon si multumesc lui mumus ca aseara la ora 10 s-a deranjat pentru mine sa dea comanda. astept filtrul. te anunt cand il primesc
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Cat costa doua filtre cu carbon (pentru Logan) cu ridicatu' din Cluj?
            Merci

            Comment


            • @ lucialina - filtrul a plecat ieri

              @ tclau - 2 filtre cu livrare in CJ costa 95 lei.

              Comment


              • Tudor B TI-AM TRIMIS UN MES. PM

                Si cam la cati km. Se schimba asta ca cel norm il schimb. La 5000
                Last edited by bpgul; 17 June 2009, 18:37. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Se recomanda schimbarea filtrului la un an sau 10.000 km

                  Comment


                  • ridicat coletul acum 3 minute. mersi pentru promptitudine!!
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • si eu mersi...ca daca nu puneai..ma boskorodea alin sigur...
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • nu aveai tu treaba daca punea el sau nu. te-am rugat doar sa dai comanda, nu sa te asigur ca o si pune la posta. trebuia neaparat sa ajunga azi ca asa am vorbit cu cel care vrea sa i-l montez, si daca nu ma ajuta mumus cu comanda luni seara nu il mai primeam azi. ca netul mi-a venit abia marti seara (mama lor). daca o sa mai am oameni care vor filtru cu carbon o sa apelez la tine cu cea mai mare incredere. de altfel esti salvarea mea, ca in alta parte nu am vazut filtru cu carbon, si mosulica asta doar cu carbon vrea, ca deh...are prestige 16v (aka maybach)

                        l-am montat la om pe masina. pe langa cel original e foarte zdravan ca sa zic asa. nu ma asteptam. eu eram obisnuit ca e moale. a plecat omu multumit. nici fluxul de aer nu are de suferit. mersi inca o data. pe viitor s-ar putea sa mai fac comenzi la tine. salut
                        Last edited by B 83 RMJ; 18 June 2009, 17:29. Reason: Automerged Doublepost
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • am primit si eu astazi filtrul! merci mult!!!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • Sal,vreau si eu un filtru, vezi ca ai PM de la mine.

                            Comment


                            • Filtrul a plecat spre tine, pe marti poti sa-l ridici.

                              Comment


                              • Tudor,

                                Vreau si eu un filtru.
                                Ti-am lasat PM.
                                Daca e bun imi fac abonament la tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google