Resoftari,leduri,chei,decodare ECU,activari functii in Bucuresti,Cluj si MM

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • domnu.....vreau sa imi fac si eu deschiderea la portbagaj...
    ii la buton sau cum...?...diagnoza ce ii?ca nu stiu
    Last edited by FloNZN; 27 June 2009, 20:54.
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Salut.

      Eu comercializez si montez modulul care permite deschiderea portbagajului de pe cheie la a doua apasare pe deschis in decurs de 2 secunde. Functionarea este la fel si in cazul folosirii butonului deschidere usi de pe consola. Nu este necesara montarea unui buton suplimentar. In schimb tu trebuie sa iti montezi actuatorul pe capota si sa tragi firul pana la uch. Pentru asta ai putea vorbi cu Tudor.

      Diagnoza inseamna citirea erorilor.
      Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

      Comment


      • Originally posted by MS 41 NZN View Post
        domnu.....vreau sa imi fac si eu deschiderea la portbagaj...
        ii la buton sau cum...?...diagnoza ce ii?ca nu stiu
        eu am buton pe portbagaj ( model 2007 )
        se poate face chestia asta cu apasarea pe buton pentru deschiderea portbagajului?
        http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

        Comment


        • aa.....atunci amandoi faceti o treaba buna....?:>lasa ca vorbim noi mai pe indelete.....poate faci o reducere....asa ca la clineti fideli
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • @liculicu

            Din cate stiu eu, nu se putea face. Dar am inteles ca au descoperit baietii de pe forum ceva metoda. Parca era un thread legat de astaa....

            @NZN

            Pai ar fi bine sa avem discutia cat mai repede daca vrei sa facem treaba acum. Urmeaza sa plec in vacanta....
            Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

            Comment


            • Se adauga la lista de resoftari:

              Logan 1.5 dCI 65CP -> 82CP
              Logan 1.5 dCI 70CP -> 90CP
              Logan 1.5 dCI 85CP -> 105CP

              Pret: 350 de ron
              Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

              Comment


              • la un moment dat faceai resoft si pe dci si apoi ai renuntat. era ceva problema cu softul pe care il aveai? asta este mai bun?
                daca poti da ceva detalii, poate ma ai de client
                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                Comment


                • Salut. Atunci am avut niste probleme cu interfata. Softul e OK. I-am facut lui Tudor. Ai putea vb cu el sa iti dea sa faci o tura...
                  Ideea e ca plec si eu in vacanta. Maine o sa mai fiu in Cluj, apoi undeva mai spre sfarsitul lunii pentru o zi si dupa aceea numai de la inceputul lui septembrie.
                  Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                  Comment


                  • salut

                    Cristi zici ca apari in Oradea luni?da un beep sa te sun sa ne vedem oleaca daca tot o sa fii pe la noi in oras, o zi faina!

                    Comment


                    • Salut. Da. O sa ajung astazi pe acolo si stau o saptamana. Ne auzim la telefon.
                      Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                      Comment


                      • prin ce alte mijloace pot lua legatura cu kristikapa ? Am o problema la o Solentza cu UCE.

                        am omis sunt din Galati si ma numesc Ionut
                        Last edited by cheloo; 15 July 2009, 09:54. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • vreau sa il gasesc pe kritikapa

                          care ma puteti ajuta datimi un mesaj cu nr de telefon al lui sau adresa...

                          Comment


                          • Salut. Numarul meu de telefon este 0744154441.

                            Momentan sunt in Oradea pentru inca cateva zile. Daca cineva din aceasta zona e interesat de resoftare, se poate rezolva la preturi promotionale
                            Last edited by kristikapa; 18 July 2009, 12:23.
                            Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                            Comment


                            • salutari

                              apelati cu incredere la Cristi ii baiat bun, remapare facuta la el pe 1,5 dci rupeee eu sunt multumit, astept Cristi CB activat, sa vii in Oradea cat mai repede te asteptam! distractie placuta pe acolo.....

                              Comment


                              • cateva poze cu domnul Cristi in action...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google