Donatii.............

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • donez 3 anvelope sh montana , mai merg de nevoie intereseaza pe cineva ? dimensiunea stock 185/65/15
    Its just a car ...

    Comment


    • Donez sigla DACIA fata...e din asta veche de ph1...
      Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

      Comment


      • As dori eu sigla..
        AG 64 P U F

        Comment


        • Primul venit , primul servit!
          Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

          Comment


          • donez display bord pentru logan, primul model!

            Comment


            • nu intereseaza pe nimeni gumele ? nu au nimic doar uzate , nici pana nu am avutnici bolfa nimic
              Its just a car ...

              Comment


              • Stiu ca nu trebuie sa cer ci sa donez dar daca are cineva pe acasa o pereche de paravanturi....ia-s ramane pe veci recunoscator.(sper sa nu ma baneze nimeni pt. postul asta)
                Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

                Comment


                • As dorii eu displayul,daca se poate.

                  Comment


                  • donez 4 difuzoare originale de logan si doua triple una buna una sparta un pic fumurii cine este interesat cu cea mai mare placere din zona galati braila sau daca nu plateste transportul....0755 721 306 numai drumuri bune

                    Comment


                    • Ce inseamna triple???
                      Daca e vorba de un stop sunt eu interesat!
                      sigpic

                      Comment


                      • @ bracsau
                        Eu sunt interesat de difuzoare ...
                        Daca vrei (si poti) ne putem intalni duminica, la ora 10, in parcare "La Popescu" unde avem intalnirea saptamanala a membrilor acestui club - Logan Club.
                        Dealtfel, cu sau fara difuzoare, esti binevenit la intalnirile noastre.

                        Comment


                        • s-a dat volanu ..scuze de intarziere
                          In schimb am 2 perechi de boxe de pc ...

                          Comment


                          • ce marca sunt boxele? le'as vrea eu...
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Bracsau, as vrea eu 2 din boxele pe care le donezi sa le pun pe un Preferance pe spate.

                              Comment


                              • triple:d....da era vorba de stopuri spate dar unu e spart respectiv dreapta pai suna-ma si sa vorbim sa vedem cum ajung la tn.difuzoarele le-am dat la un loganist dea nostru toate 4 a fost primu care ma sunat in schimb am primit stickere cu logan club abia astept sa spal masina si sa le lipesc.apropo de ajuns la intalnire la popescu cam greu nam deocamdata carnet...promit in toamna cand il iau vin si fac o cinste mareeee numai drumuri bune colegii vam salutat ps:ms pt invitatie la intalnire

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google