[VAND] Dezmembrez Logan Laureate Cu Ceva Imbunatatiri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai pm cu detalii......

    Comment


    • Salut. Mai ai disponibile triplele spate + stop suplimentar frana? Un pret pentru fiecare? Mersi

      Comment


      • triplele s-au vandut, stopul frana suplimentar este disponibil cu bec si mufa la 50 lei

        Comment


        • nu mai are nimeni nevoie de nimik?

          Comment


          • Plansa de bord cu inelele de duster de la kilometraj? Exact ca in poza http://www.pieseauto.ro/cereri-piese...ter-49740.html
            Last edited by Raoulemilian; 25 February 2014, 15:08.

            Comment


            • ceasurile s-au dat.....cu totul

              Comment


              • salut,mai ai cumva mufele care vin in filtru de motorina,m-ar interesa si pe mine si la ce pret

                Comment


                • mufele de la filtrul de motorina au plecat cu tot cu conducte si supapa alimentare filtru

                  Comment


                  • disponibile: bara spate de ph 2 cu reflectorizante, usile fata si spate de pe partea dreapta, rezervor diesel, frana de mana, coloana de directie, caseta de directie pentru servo, planetare, compresor de AC, alternator, electromotor, calculatorul de motor, UCH si modulul de inchidere alaturi de contact si chei, luneta, etc.....

                    Comment


                    • disponibile in continuare

                      Comment


                      • in ca mai ai piese domnu?
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • salut, dap, nu vrea nimeni sa ma scape de restul de piese, le dau si la oferta, daca are cineva nevoie, facem pretul pe pachet....

                          Comment


                          • Spune-mi si mie, masina a avut jenti de aliaj de uzina?! Daca da, ma intereseaza cheia aia de plastic de la suruburile capacelor
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • M-ar interesa manualul de utilizare al masinii daca il ai si un pret.
                              Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                              Comment


                              • nu a avut jante de uzina, deci nu am cheita si manualele masinii, carticelele le am, insa nu stiu cum sa ti le trimit......eventual daca ai drum....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google