[VAND] Dezmembrez Logan Laureate Cu Ceva Imbunatatiri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Dezmembrez Logan Laureate Cu Ceva Imbunatatiri

    Datorita unui eveniment nedorit, am ajuns sa imi dezmembrez loganul de care nici macar nu imi facusem iluzii sa il vand in 3-4 ani, cei de la asigurari mi-au spus ca o sa mi-l declare "dauna totala" si imi arunca praf in ochi, ceva banuti si epava, deci.....va astept cu ceea ce aveti nevoie, solicitari pe pm sau mess ori mail ciprianaldeabv@yahoo.com......sau 0745181507 Ciprian


    ar fi :
    - roti de aliaj de vara keskin KT 3 white polished impecabile, cu cauciucuri 2 noi firestone si 2 debica rulate vara trecuta 450 euro sau 250 euro doar jantele
    - roti iarna aliaj renault ostra prime incaltate cu debica frigo 2, 3 sunt ok, si cea de pe stg fata e pe pana datorita evenimentului, ar fi 200 euro jantele care sunt ok si 300 euro cu tot cu cauciucuri
    - scaunele incalzite pe fata cu huse impecabile dedicate logan luate de la Pitesti, impreuna cu banchetele spate nefolosite la 300 euro
    - butoanele geamurilor electrice cu impuls 80 lei bucata sau 150 lei ambele
    - ceasuri de bord duster la 20 km adica nou la 180 lei sau bordul meu estetic de duster, adica inelele si cu placa electronica de logan laureate care are inclusiv consum instantaneu si cu lumina pe alb rece cu acele rosii se poate scrie ce km doriti pe el la 200 lei
    - oglinzile de MCV electrice si incalzite vopsite gri perla la 250 lei
    - satelit de comenzi audio pe volan origine renault clio, modificat pentru a merge pe mp3 playerele sony prevazute cu intrare remote de tipul jack la 70 lei
    - inele aeratoare de tip lodgy 30 lei
    - 2 seturi de stropitoare (4 bucati) la 40 lei toate
    - plafoniera de megane cu 3 spoturi modificata pe leduri la 50 lei
    - usile la 100 euro bucata, precizez ca usile fata nu mai au butuci pentru a nu mai fi sparte de "meseriasi",
    - geamurile sunt ionizate am si autorizatie RAR, geamurile se dau la set toate 4+ luneta, la 150 euro
    - stopurile impecabile de origine cu semnalizare alba la 200 lei ambele
    - bara spate de phase 2 cu tot cu cele 2 reflectorizante din bara la 200 lei
    - capac portbagaj cu balamale cu tot la 100 euro
    etc...o sa revin cu update la lista si preturi

    ar mai fi: compresor AC, pompa de motorina noua - folosita 1200 km, discuri ventilate+placute+etrieri rulate 870 km, scut motor, planetare, injectoare, turbina, motor , cutie viteze etc, toate acestea se pot discuta la fata locului in Brasov, problema e ca nu am desfacut inca nimik de pe la motor deoarece nu am avut sufiecienta tragere de inima sa ma apuc....

    masina e avariata frontal, practic de la usile fata in spate e impecabila, astept pe cei care au nevoie de piese sa ma contacteze

    ps prima poza e cum arăta si a doua e cum este acuma dupa incident
    Attached Files

  • #2
    Pacat de eveniment. Sper ca nu a patit nimic cineva in urma accidentului. Bafta la vanzare!

    Comment


    • #3
      din fericire toti sunt ok mai putin fiarele, loganul si victima.....

      Comment


      • #4
        Salut! Ai pm de la mine. Astept un raspuns. Stima!

        Comment


        • #5
          Ma intereseaza plafonul,la ce pret este ?
          http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

          Comment


          • #6
            pret pt ea?
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #7
              ai pm. astept rapuns!
              multumesc

              Comment


              • #8
                oglinzile sunt la 250 lei setul de 2 bucati gri perla, in banii astia nu intra joystick-ul si cablajul, plafonul il dau ultimul ....si sper ca nu sunt intrebat, de ce?.......si daca ar fi sa o dau asa cum e acuma, adica cu totul, sub 2000 euro nu scade....am raspuns si pe pm si pe forum
                Last edited by ciprianaldeabv; 27 February 2013, 20:52.

                Comment


                • #9
                  Atunci astept ...poate iau si eu plafonul,vanzare buna
                  http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                  Comment


                  • #10
                    momentan butoanele cu impuls se retrag de la vanzare, vor fi donate cumnatului meu, cat despre plafon cand termin cu ea de demontat sau vandut piesele te anunt ca sa vii sa il iei

                    Comment


                    • #11
                      mama nu-mi vine sa cred ce vad :| admirabila masina. imi placeau mai multe chestii de pe ea dar acum nu-mi mai amintesc prea multe, mai pune si tu poze din interior etc (daca se poate). chiar imi pare rau...
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #12
                        se mai adauga conform cererilor cateva poze cu piese, pe fiecare poza am trecut elementele care sunt prezente, in teorie motorul a scapat, insa cutia de viteze a cedat, sau a murit la datorie....undeva trebuia sa cedeze...
                        Attached Files

                        Comment


                        • #14
                          runda 3 foto si ultima deocamdata, ps numele fiecarei poze are ca nume descrierea componentelor sau ce am vrut sa surprind in foto...sper sa ajute
                          Attached Files
                          Last edited by ciprianaldeabv; 28 February 2013, 20:34.

                          Comment


                          • #15
                            Salut! Cat ceri pe prelungirea la bord(spatiu depozitare)?

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google