[VAND] Dezmembrez Logan Laureate Cu Ceva Imbunatatiri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    salut!

    parasolarele le mai ai? daca da la ce pret le dai?

    Comment


    • #77
      parasolarele le am , sunt intacte si cele originale si cele de pe masina care sunt de duster si nu au deloc autocolante pe ele, asa a fost fara etichete, 40 lei bucata sofer si 50 lei bucata pasager(are si oglinda)

      Comment


      • #78
        pompa servo electrica?

        Comment


        • #79
          Capota spate si bara spate sunt ok ??

          La ce pret ?

          Comment


          • #80
            pompa servo electrica, este praf in urma accidentului, mai sunt utilizabile doar conductele sau furtunele si caseta de directie

            capota portbagaj si bara spate sunt ok, 150 euro ambele, impreuna cu capitonajul capotei, arcurile si balamalele, bara spate este de phase 2

            Comment


            • #81
              Maciulia de schimbator si mufa bricheta, un pret pt. amandoua te rog? Stima!

              Comment


              • #82
                maciulie la 50 lei si mufa bricheta, adica soclul, fara bricheta cu cablajul aferent la 20 lei deci 70 lei total, as putea sa ti le aduc sambata la Moreni....ne auzim pe pm sau tel 0745181507 Ciprian

                Comment


                • #83
                  sal

                  zi si mie daca iau comanda aia de casetofon originala de clio merge pe casetofonul meu am un sony

                  Comment


                  • #84
                    salut!

                    poti pune o poza cu parasolarul de la sofer?

                    Comment


                    • #85
                      daca MP3 playerul tau are intrare pentru comenzi audio de tip jack, sigur va merge

                      poza cu parasolarul nu am, dar iti voi face

                      Comment


                      • #86
                        Multumesc pentru raspuns, dar e cam piperat; in Targoviste e 55 lei in magazin, credeam ca pe forum o gasesc la oret mai bun. Oricum, spor la vanzare! O zi buna!

                        Comment


                        • #87
                          usa din stanga spate o mai ai ? daca da la ce pret ?

                          Comment


                          • #88
                            si la Brasov e tot la 55 insa e din plastic cu aluminiu sus, nu de piele......si apropo stiu si in Targoviste ce si cum e, eu sunt de loc din Moreni.....

                            By Kyo ....usile sunt toate disponibile inca....dar iti dai seama ca se ridica de la fata locului cu montaj inclus.....daca te hotarasti astept pm

                            Comment


                            • #89
                              salut!
                              inele aeratoare de tip lodgy le lasi la 20ron

                              Comment


                              • #90
                                din pacate au fost vandute.....si nu cu acest pret ci de 2.5 ori mai mare....sper sa iti gasesti si tu , sunt faine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google