[VAND] Dezmembrez Logan Laureate Cu Ceva Imbunatatiri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    1 buc. motoras de inchidere centralizata ai de vanzare? Daca da, la ce pret?

    Comment


    • #92
      oalele tamburilor frana spate + prezoane roti le mai ai ? pret? un pm te rog.
      Ambition

      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

      Comment


      • #93
        spatiul de depozitare il mai ai?

        Comment


        • #94
          motorasele de inchidere centralizata sunt toate pe usi, la 50 lei bucata cu transport inclus,
          oalele tamburilor frana spate, sunt disponibile, ele vin cu rulmenti cu tot, nu bat si nu huruie rulmentii, as prefera sa nu ii trimit pe curier, sunt destul de grele si costa prea mult, discutam la fata locului referitor la ele, spatiul de depozitare de ph 2 adaptat pentru ph 1 este deocamdata rezervat pentru un coleg de forum pana vineri pe 17.05. , daca nu il ia cum a promis, atunci ti-l pot da tie

          pentru cei care cred ca am abandonat dezmembrarea masinii, chiar asa este, am fost nevoit sa plec cu serviciu din localitate si de luni ma apuc din nou de treaba....deci va astept cu cereri
          Last edited by ciprianaldeabv; 11 May 2013, 23:41. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #95
            Un pret pentru usa dreapta fata? Cheala daca s-ar putea....
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • #96
              Nici o problema,nu arde.

              Vad ca masina a avut proiectoare.Mai ai instalatia ce vine de la ele pina la baterie?Partea in y?Ma intereseaza si capacul de la sigurante daca e intact,si blocul de lumini cu proiectoare. Le mai ai?
              Last edited by maddoc; 12 May 2013, 11:50. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #97
                usa dreapta fata la 200 lei cheala asa cum o doresti, ridicare de la fata locului,
                instalatia exista insa e plesnita pe alocuri deci nu recomand refolosirea ei, capacul de la sigurante e rupt si blocul de lumini cu proiectoare este disponibil, la fel de disponibil fiind si maneta de la stergatoare cu buton de acces la computerul de bord, si restul plasticelor

                Comment


                • #98
                  MA interesa partea scurta de la proiectoare la mufa ce am inteles ca e sub baterie. SI computer bord nu am,dar vreau sa imi pun proiectoare. Capacul am reusit sa il rup si eu,naiba stie cum,ca doar e in lateralul bordului. Suport proiectoare mai este?Sau ee distrus si el?

                  Comment


                  • #99
                    eu am avut bara de mcv, suportii difera, nu se potrivesc la bara de berlina pe care o ai tu in poza de user, mai am un proiector intreg si suportul aferent perfect functional, nimik rupt sau fisurat la el, insa poate fi pus doar pe bara de tip mcv

                    Comment


                    • Pai si eu vreau sa imi pun bara de mcv..dar asta nu stiam ca suportii difera... O informatie utila.Zi-mi un pret pt suport,proiector si maneta cu proiector.

                      Comment


                      • alte piese proaspat demontate

                        mai avem cateva mai multe piese......alternator, compresor AC, calculator motor cu soft de 85 CP (resoftat de la 65 la 85 CP), turbina, egr,, ansamblu stergatoare cu motoras, vas spalator de parbriz si pompa cu furtune si spritiere de logan 2 (perdea de apa, spritierele sunt noi) si altele......
                        Attached Files

                        Comment


                        • am si eu o intrebare...din ce an este masina si cati bani ti-a dat?...pt ca masina mea arata exact cum este a ta

                          Comment


                          • Buna,

                            Serigrafia de Duster o mai ai?
                            Maciulia de la schimbatorul de viteze o mai ai?
                            Si casetofonul de pe masina il mai ai? Era originalul sau ceva after market?

                            Multumesc

                            Comment


                            • Salut! Un pret te rog pentru sprituitoare(diuze tip perdea). Multumesc!

                              Comment


                              • aveti pm la cele solicitate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google