Vand 3.3 L Ulei Cutie Total Quartz 75w80- Pret 50 De Ron

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand 3.3 L Ulei Cutie Total Quartz 75w80- Pret 50 De Ron

    Vand 3.3 litri de ulei de cutie 75w-80 total quartz .

    Pentru carcotasi - e 75w-80 vascozitatea recomandata de renault, e API gl 4+ adica recomandat de renault

    Am un bidon de 2L sigilat si unul desfacut far 700 de ml folositi pentru a completa la alta masina.

    Pret 50 de ron - am vandut masina pentru care era pregatit si nu mai am la ce sa il folosesc.

    Locatie Aparatorii Patriei- primul venit primul servit

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
    Attached Files

  • #2
    hai cu uleiul

    Comment


    • #3
      valabil uleiul

      Comment


      • #4
        valabil.....

        Comment


        • #5
          valabil ...........

          Comment


          • #6
            valabil ....

            Comment


            • #7
              Am vadut masina si uleiul nu mai are obiect. De asta il dau ieftin...VALABIL

              Comment


              • #8
                valabil.... up
                Ce e foarte ciudat e ca sunt sute sute de posesori pe topicul de ulei motor unde se dezbate care mai de care ulei de bagat in Logan.
                Inteleg ca daca folosesti Dacia Oil ca ulei de motor, atunci Daciaoil in cutia de viteze va ramane cu siguranta in ea pana ajunge masina la Remat.
                Dar marea mea intriga vine de la faptul ca nimeni nu e interesat de un ulei de calitate pentru cutie in conditiile in care se pune ulei premium in motor si in conditiile in care uleiul de prim umplere la cutie se face negru in 60.000 de km si mai aduna si particule de span.

                Eu ca un posesor grijuliu l-am cumparat pentru schimb la masina mea cu 50.000 de km...evident era optiunea mea personala de a-l schimba.
                Last edited by valeriuciprian; 7 June 2013, 11:17.

                Comment


                • #9
                  valabil.....

                  Comment


                  • #10
                    vecine o sa vina cineva sa il ia cand e timpu
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • #11
                      Vyalli- eu te-am rugat pe tine sa il iei.E pomana si eu pierd bani la el si totusi nu s-a vandut... foarte ciudat. Cu ocazia asta te fac o plimbare cu avionu' .

                      Am primit mega oferta pe PM sa il dau cu 50 de ron si sa platesc eu transportul pana in judetul Dolj adica vreo 20-25 de lei dupa care sa ma injure userul respectiv ca s-a varsat pe drum din bidonul desfacut.

                      Eu am pus 50 de ron in ideea sa scap repede de el, daca puneam 40 de ron sigur venea cineva sa dea 20 de ron , daca puneam 20 de ron sigur cineva il dorea pe gratis...

                      Comment


                      • #12
                        Up valabil

                        Comment


                        • #13
                          oferta pentru uleiul 75W80

                          Buna ziua,daca il mai aveti vi-l cumpar eu.Astept un raspuns pentru a stabili un loc de intalnire ca sa incheiem tranzactia.Multumesc.stima

                          Comment


                          • #14
                            Buna ziua,

                            Ar fi de dorit zona Aparatorii patriei- metrou.

                            0765072585

                            Se poate inchide tarlaua aici .

                            Multumesc pentru gazduire

                            S-a vandut
                            Last edited by Drogas; 18 June 2013, 11:22. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google