Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne intalnim cumva si vedem masina.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Este precablat in unele cazuri insa lipseste exact piesa care transmite lumina de la LED pana in locul unde este necesara lumina. Fara piesa aia e destul de complicat.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • poate ne intalnim totusi[daca se poate]sa vedem ce si cum[scuze pentru raspunsul tardiv];asta cand se mai domoleste frigul sau cand ziceti voi da? multumesc mult

        Comment


        • Bec led - PSX24W

          Salut m-ar interesa si pe mine un set de becuri pt. proiectoare la un logan Ph2 cu leduri, mentionez ca in momentul defata am becuri PSX24W.

          Comment


          • @ Kabo Nu avem asa ceva si nici nu o sa gasesti becuri LED sa lumineze cel putin cat cele clasice.
            Last edited by Soran; 17 January 2012, 18:56.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • pentru pozitii fata Logan, bec cu leduri de 2700-3000k, soclu w5w aveti ? la ce pret ?

              Comment


              • 2700-3000K este un veritabil galben. Putem face asa ceva la comanda, vreo 40 ron/set.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Aceste proiectoare sunt xenon 3000k
                  Attached Files
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Salut! As vrea sa-mi pun lumina ambientala in masina la schimbator gen VW, AUDI etc. Ma gandeam la un led eventual doua de culoare rosie dar sa fie slaba lumina si sa le leg direct de firele de la bricheta. Ai asa ceva?
                    Asa ceva ar fi bun?http://www.daciashop.ro/led-tuning/leduri-manere ma refer la intensitatea lumini, par puternice

                    Comment


                    • Bec psx24w

                      Salut.

                      Revin pentru becul PSX24W si atasez si o poza cu ce m-ar interesa pe mine.

                      18-SMD-5202-LED-Fog-Light-01.jpg

                      Am vazut H11 asemanator si chiar lumina bine si tinand cont ca nu am cum sa pun H11 deaceea caut PSX.

                      In cazul in care o sa aveti asa ceva astept un semn de viata.

                      Comment


                      • Aceeasi organizare si capsule LED se folosesc la pozitii deci imagineaza-ti ce lumina fac. Nu avem asa ceva pentru ca nu exista inca o solutie care sa lumineze macar cat becul halogen si sa fie montata doar prin inlocuirea becului.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Originally posted by Soran View Post
                          Nu avem asa ceva pentru ca nu exista
                          salut,

                          permite-mi sa te contrazic.

                          se pot aduce, dar dupa cum spunea si soran nu fac mare branza, arata fain, dar de ajutat nu te ajuta pe timp de noapte.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Nu exista am spus pentru ca nu poti sa ai o solutie LED atat de eficienta incat sa o montezi in locul becului clasic si sa iti lumineze la fel cel putin ca becul halogen. LED-uri care sa faca multa lumina si sa depaseasca becul ala sunt, insa nu se gasesc cum vreti voi asa pe un soclu doar sa le bagi acolo. Am mai explicat doar de vreo 10 ori in diverse locuri ca pentru orice LED de putere existent pana la ora actuala este nevoie de radiatoare, surse si optica speciala ca sa faca treaba in proiectoare sau far, deci solutia ceruta nu exista!
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • sal,eu am sanse? doar iluminat pedalier+pasager multam

                              Comment


                              • Da, de la 60 ron in sus. Ne suni facem programare si rezolvam.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google