Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana la urma cred ca ti-am raspuns. Aveai preturi pt. ce ai solicitat si aici: http://www.daciashop.ro/led-tuning
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Da, asta am inteles ! Ti-am scris si in mesajul de raspuns dupa aceasta ! Si ti-am mai trimis unul in care ti-am explicat cam ce vreau si vroiam preturile pentru fiecare in parte si ce reduceri faci ! Imi amintesc ca ti-am scris mai multe : 3 seturi alb-rece, 1 set rosu, 1 set semnalizari si un bec cu LED-uri pentru marsariere !

      Comment


      • Preturile pentru Logan club sunt din start mai mici si la tot ce s-a putut s-a mentinut un pret minim. Reduceri mai substantiale se fac pentru comenzi mari peste 20 seturi sa zicem, pentru cei care vor sa revanda aceste produse. Deasemenea imi place sa mai fac reduceri la fata locului, cand omul este hotarat si stiu sigur ca are intentia sa cumpere de la noi ;)

        In stoc la pret promotional becuri foarte puternice LED pentru stopul de ceata sau a treia lampa Stop sau oriunde se foloseste bec rosu cu soclu P21W.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • La ce pret?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • http://www.daciashop.ro/led-tuning/bec-led-ceata 40 ron
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • In continuare va oferim cele mai bune pozitii LED - Solutii de calitate care lumineaza bine pentru a avea o lumina de pozitie de culoare alb rece, fiabila si corecta dpdv al sigurantei circulatiei.
              Attached Files
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Pune-ti si voi o poza cu led pus la lampa de numar , sa fie cu lumina puternica si un pret.
                ms
                sigpic

                Comment


                • Nu am momentan foto disponibila. Pretul incepe de la 25 ron.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • multumesc Dani pt montakul celei de-a doua plafoniere

                    Comment


                    • Ai leduri pt poztie cat mai puternice cu nuanta de 4300K, NU 6000K?

                      Comment


                      • Da, exista, http://www.daciashop.ro/led-tuning/led-w5w-Nichia

                        Pretul este per bucata
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • @ady5568, nu cred ca este vorba despre produsele noastre, cu siguranta.

                          Ledurile pentru pozitie gasite la noi au temperatura de culoare 4300k (alb-galbui).

                          Sunt absolut sigur ca nu stii ce inseamna SMD si la ce se refera acest termen, de aceea nu cred ca e cazul sa faci asemenea afirmatii pe acest anunt.

                          Daca intr-adevar ai folosit produsele noastre si ai avut probleme cu Politia, iti inapoiem banii.

                          Momentan, te aflii in afara regulamentului acestui forum, asa ca vei suporta niste consecinte.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Solutii LED Nichia Japonia pentru lampa de portbagaj / Torpedo Logan, Sandero, Duster.
                            Lumina foarte puternica, se lumineaza tot portbagajul mult mai puternic si mai eficient fata de becul clasic, consumul fiind infim.
                            Accept teste comparative pentru cei care nu au incredere in afirmatiile de mai sus!

                            Pretul este de 30 ron / modul.
                            Attached Files
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Becult W16W se potriveste(incape) la pozitie in farul stoc de la logan , dar la plafoniera/numar etc. , ca si lumina ar trebui sa fie mai puternic decat un led sau W5w stoc.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pe acest topic se vorbeste de LED-uri. Daca pui un bec de 16W in loc de unul de 5W o sa ai o surpriza neplacuta vis a vis de topirea soclului si a dispersorului. In far la Logan nu cred ca intra W16W din cauza marimii bulbului si in nici un caz nu e recomandat. Daca vrei lumina mai puternica exista nenumarate solutii LED.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google