Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci... in prima poza este acelasi bec ca in celalalte 2 ?!

    Eu as fi vrut sa aiba lumina ca in cele doua poze... Cu o tenta de albastru... Dar nu albastru albastru... Oricum vreau sa aiba o lumina mai "tare" decat unele cumparate cu 10 lei tin talcioc, daca ma intelegi ce vreau sa zic...

    Vreau un set. Vorbim pe pm ca sa nu mai populam topicul degeaba cu posturi inutile.

    Deci... in prima poza este acelasi bec ca in celalalte 2 ?!

    Eu as fi vrut sa aiba lumina ca in cele doua poze... O tenta de albastru... Dar nu albastru albastru... Nu stiu daca ma intelegi In fine... Vreau un set. Vorbim pe pm ca sa nu mai populam topicul degeaba cu posturi inutile
    Last edited by PrietenCuTine; 2 December 2009, 14:22. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Soran View Post
      In cateva zile vor fi disponibile exclusiv pentru Logan Club lumini W5W echipate cu LED-uri Nichia RAijin produse in Japonia, led-uri care au cea mai mare eficienta la ora actuala 160lm/W. LED-urile vor emite un alb neutru (nu albastrui) pentru a putea fi folosite si impreuna cu becurile halogen fara a fi o diferenta foarte mare de temperatura a culorii, dar in acelasi timp sa se apropie si de lumina produsa de sursele cu xenon. Datorita eficientei crescute caldura care trebuie disipata va fi mai mica si produsul mult mai fiabil in timp. Pretul pentru Logan Club va fi de doar 35Ron/set. Pentru comenzi 0723.823.679 initial vor exista in stoc 50 seturi.
      salut,

      Am si eu cateva intrebari:

      1.daca mai ai acesta ofera si daca acestea lumineaza la fel de intens + culoare ca si (Led high power cip dublu 1W alb - cumparat anterior) ?
      2. ai cumva coloarea rosie la modelul (Led high power cip dublu 1W albastru cumparat anterior) care sa lumineze la fel de intens ca si cel albastru ?

      multumesc
      B-69-URC

      Comment


      • Soran ai PM, sau cine se ocupa acum ?Astept raspuns numai bine
        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

        Comment


        • Soran se ocupa, insa livrarile se vor face dupa data de 4 ianuarie
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Salut s-a reluat activitatea ?
            http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

            Comment


            • Asa cum spuneam, activitatea reincepe pe data de 4 ianuarie. Deci de luni se lucreaza. INTENS. Maxim, am spus
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • S-a reluat treaba, va asteptam! LED-uri Nichia W5W care pur si simplu NU se ard!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Pai acuma ai altele?... nichia w5w, nu mai ai lampi cu LED de 1W high power cu inel metalic...ca parca asa le zicea....

                  Comment


                  • post #272

                    salut,

                    Am si eu cateva intrebari:

                    1.daca mai ai acesta ofera si daca acestea lumineaza la fel de intens + culoare ca si (Led high power cip dublu 1W alb - cumparat anterior) ?
                    2. ai cumva coloarea rosie la modelul (Led high power cip dublu 1W albastru cumparat anterior) care sa lumineze la fel de intens ca si cel albastru ?

                    multumesc
                    B-69-URC

                    Comment


                    • salut..sunt din miercurea ciuc si mi-ar trebui si mie niste becuri pentru plafoniera,nr. inmatriculare si portbagaj...cat ma costa cu tot cu transport?

                      Comment


                      • ai niste poze cu noile leduri montate pe stopuri , semnalizari ,standard?
                        vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                        vand lampa adaptabila la torpedo

                        Comment


                        • si pe mine ma intereseaza becuri ptr fana mai puternice. vreau pm daca ai ceva
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • fa niste poze cu noile leduri (pt pozitie, stopuri ,semnalizari) intr-o parte si in cealalta cu becuri standard
                            multumesc!
                            vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                            vand lampa adaptabila la torpedo

                            Comment


                            • Nu am becuri pentru stop-uri! Am zis eu ca am asa ceva? Am Nichia W5W care pot fi si rosii insa sunt soclu W5W nu merg la stopuri. LED-urile Nichia sunt o idee mai slaba ca cele de 1W insa sunt mult mai fiabile si consuma mai putin, avand eficienta mai mare. Culoarea este alb neutru, nu albastrui. Sunt numeroase poze in topic!
                              Attached Files
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • aveti aici poze cu ledurile nichia...sunt luate de la soran...si alea de plafoniera si alea de la angel...ca sa-i fac oleac de reclama
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google