Vand 1 Set Becuri P21/5w Cree

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Achizitionat de la dvs cate o bucata din fiecare ,functioneaza perfect.
    Multumesc inca o data pentru promptitudine si seriozitate !!

    O intrebare pentru semnalizare ai ceva? py21w

    Comment


    • pentru semnal nu am. daca primesc te anunt

      Comment


      • bec cree p21w 30w-pentru marsarier sau al treilea stop-35 lei

        bec cree p21/5w-30w-culoare rosie-12 smd samsung in laterale rosii si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru pozitie/frana-35 lei bucata

        bec cree p21w-60 w-pentru marsarier sau al treilea stop-45 lei
        Attached Files

        Comment


        • bec cree p21w 30w-pentru marsarier sau al treilea stop-35 lei

          bec cree p21/5w-30w-culoare rosie-12 smd samsung in laterale rosii si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru pozitie/frana-35 lei bucata

          bec cree p21w-60 w-pentru marsarier sau al treilea stop-45 lei

          bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei

          Comment


          • bec cree p21/5w-30w-culoare rosie-12 smd samsung in laterale rosii si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru pozitie/frana-35 lei bucata
            pune o poza cu ele

            Comment


            • bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei

              Comment


              • Ma intereseaza si pe mine 2 bucati:

                "bec cree p21/5w-30w-culoare rosie-12 smd samsung in laterale rosii si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru pozitie/frana-35 lei bucata"

                Ai? Daca nu, eventual cam pe cand ai putea aduce?
                Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

                Comment


                • bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei.
                  bec cree p21w-alb rece-30 w pentru marsarier-40 de lei
                  Attached Files

                  Comment


                  • Soclu p21/5w rosu , mai ai , aduci? Poate ne vedem weekendul asta pentru un p21w rosu pt al treilea stop de frana , sper sa am timp si tu si eu !

                    Comment


                    • p21/5w rosu aduc cam in 2 saptamani.putem sa ne vedem in weekend,eu sunt disponibil

                      Comment


                      • Originally posted by gaboneygg View Post
                        p21/5w rosu aduc cam in 2 saptamani.putem sa ne vedem in weekend,eu sunt disponibil
                        Sa nu ma uiti si pe mine, ma intereseaza 2 bucati din-astea + 1 bucata p21w rosu pentru stopul pe frana.

                        Asteptam un semn, ti-am lasat si nr de tel pe PM
                        Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

                        Comment


                        • ok,nu te-am uitat

                          Comment


                          • bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei.
                            bec cree p21w-alb rece-30 w pentru marsarier-40 de lei

                            Comment


                            • bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei.
                              bec cree p21w-alb rece-30 w pentru marsarier-40 de lei

                              Comment


                              • bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei.
                                bec cree p21w-alb rece-30 w pentru marsarier-40 de lei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google