Vand 1 Set Becuri P21/5w Cree

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bec cree p21w 30w-pentru marsarier sau al treilea stop-35 lei

    bec cree p21/5w-30w-culoare rosie-12 smd samsung in laterale rosii si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru pozitie/frana-35 lei bucata

    bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei

    Comment


    • Recomand!

      Am cumparat si eu azi si am montat p21/5w rosii + p21w rosu pentru al treilea stop si nu pot zice decat Se vad super bine, lumina rosie puternica, va spun ca posesor si de Audi cu stop full led din fabrica ca se vad mult mai bine decat un bec clasic. Ar fi multe de zis/laudat, dar nu vreau sa poluez topicul omului, Nea' Gabi sa traiesti! Recomand cu mare incredere!

      Am atasat si niste poze (sper sa nu fie problema), in prima am pus led doar in partea dreapta, ca sa se poate vedea cat de cat diferenta(asa a prins camera unui iPhone 5, dar in realitate se poate observa mult mai bine). Am fost pe fuga si nu am reusit si cu frana, dar voi face si daca aveti curiozitatea, le voi posta
      Attached Files
      Last edited by catalin08; 16 April 2015, 00:06. Reason: typo
      Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

      Comment


      • ma intereseaza si pe mine un set sau doua de BAY15D rosu de 30w pozitie/frana. cand aduci da.mi un semn. mersi

        Comment


        • Si pentru mine un set , ti-am scris si pe PM , am vb si la telefon , scriu si aici !

          Comment


          • Mai vreau si pentru al treilea stop pe frana.......si inca un set de Bay15D rosu.....
            Cand mai ai...da.mi un semn...sa.mi fac un necesar.

            Comment


            • pentru al 3-lea stop am rosu dar mai asteapta sa primesc si bay15d sa platesti un singur transport.cam in 10 zile ar trebui sa le primesc

              Comment


              • Astept....nu e problema. Mersi

                Comment


                • bec cree p21w 30w-pentru marsarier sau al treilea stop-35 lei

                  bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei

                  Comment


                  • Ala pt al treilea stop este tot rosu?

                    Comment


                    • da,rosu...........

                      Comment


                      • Cu soclu BAY15D ai mai adus?

                        Comment


                        • primesc zilele astea

                          Comment


                          • bec cree p21w 30w-pentru marsarier sau al treilea stop-35 lei

                            bec cree p21/5w-30w-culoare rosie-12 smd samsung in laterale rosii si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru pozitie/frana-35 lei bucata

                            bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-40 de lei

                            Comment


                            • bec cree p21w 30w-pentru marsarier sau al treilea stop-35 lei

                              bec cree p21/5w-30w-culoare rosie-12 smd samsung in laterale rosii si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru pozitie/frana-35 lei bucata

                              bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-35 de lei

                              Comment


                              • bec cree p21w-rosu-30w-12 smd samsung in laterale si 1 led cree rosu in fata cu lupa-pentru al treilea stop de frana sau ceata-30 de lei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google