Vand Admisie Megane 1.6 8v Modificata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Admisie Megane 1.6 8v Modificata

    Buna baieti. Vand galerie de admisie de pe Megane 1, 1.6 8v, modificata, cu clapeta acceleratie marita; am avut-o pe Loganul meu, acum am dat-o jos pt ca mi-am montat ceva mai scump . Potriveste pe Logan si celelalte Renault;
    Pret 600 lei negociabil
    0764 323 234
    Attached Files

  • #2
    Up: 400 lei

    Comment


    • #3
      pe ce motor ai avut-o montata? se monteaza greu?

      ai avut probleme cu ea la relanti? mergea motorul rotund cu ea?
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        am avut-o pe 1.4 al sotului; motorul trage foarte bine in combinatie si cu o evacuare pe masura, dupa principiul: daca intra X litri aer tot X litri trebuie sa iasa; din cate stiu si din ce am vazut la masina noastra motorul merge rotund sau cu "balbaieli" in functie de axul cu came, nici decum de la galeria de admisie; asta doar permite o cantitate mai mare de aer sa intre in motor
        daca nu ai evacuarea pe masura, adica 48-50mm vei simti doar o parte din puterea posibila

        Comment


        • #5
          Cati mm are clapeta marita ? .se potriveste la fix sau trebuie modificari
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • #6
            Mai este valabil anuntul ??? Un pret final ? Si spune si ce ti ai montat pe masina ???
            LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

            Comment


            • #7
              sunt interesat un pm.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • #8
                Am trimis si eu PM da nu am primit nici un raspuns. Probabil intra mai rar. Astept raspuns la intrebari si pretul final.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  .

                  Originally posted by yrman View Post
                  Am trimis si eu PM da nu am primit nici un raspuns. Probabil intra mai rar. Astept raspuns la intrebari si pretul final.
                  are numar de contact..... sunte-ti interesati 100% ..... sunati frate ca nu mai este asa scump sa dai un telefon ....sa afli toate detaliiile...

                  Comment


                  • #10
                    buna baieti; imi cer scuze ca nu am raspuns mesajelor pe public, dar asta a fost pt ca mi-a lipsit netul o saptamana si ceva;
                    am citit pm-urile abia astazi, galeria si clapeta pleaca la ion_negrescu;
                    daca se razgandeste va anunt
                    ;) papa

                    acum masina este in "garaj"; se fac modificarile si adaptarile pt noua inima: Renault - Laguna II - 2.0 i 16V Turbo (170 Hp), dupa care masinuta va intra la hibernare; o asteapta The underground illegal street racing.
                    munca multa, rezultate pe masura
                    Last edited by ank_nfs; 4 February 2014, 12:29. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Suna dubios...galeria nu pare sa aiba nici un senzor pe ea...principiu nu e bun, si oricum o sa simti cuplu mai de jos, nu cai...si treaba cu motoru de laguna s-a mai incercat, poate reusesc unii intr-un final, ca dupa underground racing sa fie si most wanted...sper sa ma insel...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        anuntul este valabil; leo negrescu nu a mai confirmat cumpararea galeriei
                        400 lei; up!

                        Comment


                        • #13
                          valabil
                          400 lei

                          Comment


                          • #14
                            Daca te hot sa o vinzi la un pret conform pietei pieselor sh da-mi un semn. Cauta pe google cat e o galerie de genul si gandeste-te la un pret. 400 e cam multisor.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              up! sub 350 nu scade
                              0764 323 234

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google