Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sal! are cineva ventilele alea de la gura de umplere pt instalatia de aer conditionat?

    Comment


    • Nu vrea nimeni perdelute pentru portierele laterale spate la 35ron ca eu am nevoie doar de perdelutele de pe fata si asa sa luam un singur set?
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • m-ar interesa si pe mine pretul pentru montarea foliei pe geamurile laterale si luneta.

        Comment


        • Salut mar interesa si pe mine daca aveti capace de logan care vin puse pe loganul standard doar la prezoane sau pe pick up deci cacapul cu scrisul dacia de la prezoane! Multumesc si astept raspunsul!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • nu avem capace sa scrie Logan pe ele
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • pai nu scrie logan pe ele scrie dacia si vin decat la prezoane!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • as dorii si eu daca se poate o poza k jantele pe 14
                Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                Comment


                • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
                  pai nu scrie logan pe ele scrie dacia si vin decat la prezoane!
                  nici sa scrie dacia pe ele nu avem.

                  Originally posted by cosmin_uau View Post
                  as dorii si eu daca se poate o poza k jantele pe 14
                  Avem urmatoarele modele de jante pentru Solenza pe 14
                  ART 149
                  ART 355 F.Lucios

                  la 950lei/set cu kit de instalare inclus. Aveti si livrare gratis daca comandati pana pe data de 20 iulie.
                  Pozele se vot vedea pe alfaromtrans.ro
                  Last edited by alfaromtrans; 29 June 2011, 07:59. Reason: Automerged Doublepost
                  Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                  Comment


                  • Buna ziua..consola dintre scaune fata(frana de mana) neagra ptr.ph2 aveti?
                    Si un pret va rog.multumesc
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • Buna ziua,nu avem consola dintre scaune fata(frana de mana) neagra ptr.ph2
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • reduceri la perdele speciale de Logan:

                        - Perdea luneta Logan de la 36 lei la 25 lei

                        - Set perdele laterale fata+spate speciale Logan de la 71 lei la 48 lei.

                        2011-04-12 10.56.47.jpg

                        2011-04-12 10.55.58.jpg

                        2011-04-12 10.56.10.jpg

                        2011-04-12 10.56.56.jpg

                        2011-04-12 10.56.34.jpg
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • cum se monteaza perdelele astea ? prin lipire ? ma intereseaza un set complet pentru logan... dar nu am nici o idee despre ele ...
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • intra fortat pe marginea chederului. se poate deschide si inchide geamul cand sunt montate
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • Un set paravanturi logan mcv albastre ai?

                              Comment


                              • ce tare cu perdelele ;) super faine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google