Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sKyb0y View Post
    buna seara,
    am gasit un productor al stopurilor cu leduri ce are ca comanda minima : Minimum Order Quantity:
    20 Piece/Pieces to 50



    in caz ca va razganditi
    la 20 set transportul si cheltuielile vamale maresc pretul de 3 ori incearca sa comanzi singur pe persoana fizica Pret bun asa cum avem noi la produse inseamna min un container

    Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
    Ok luam jantele dar putem veni sambata dimineata 25.05.2012!?da mi un beep ca sa te sun 0723765174,0766438564!
    avem program de la 8,30 la 12,30 de obicei sambata sunt plecat dar sa ajungi la depozit ,le am spus la facturare si stiu pretul ptr tine dar sa nu mergi la magazin ptr ca acolo nu pot sa fac reducere
    Last edited by alfaromtrans; 18 May 2012, 08:25. Reason: Automerged Doublepost
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

    Comment


    • Pleoape ph1(2005) modelul gros aveti? O poza, daca se poate, si pret. Multumesc

      Comment


      • Originally posted by raduknu View Post
        Pleoape ph1(2005) modelul gros aveti? O poza, daca se poate, si pret. Multumesc
        nu avem nici groase nici subtiri
        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

        Comment


        • multumesc alfaromtrans pt ajutor. am dat un mail tipului care a pus anuntul dar nu mi-a raspuns din pacate
          From Miami 2 Ibiza
          Voucher
          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

          Comment


          • La depozit mai aveti perdeluta speciala luneta logan ca iau si o bucata sambata cand vin si cat mai costa?!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Originally posted by sKyb0y View Post
              multumesc alfaromtrans pt ajutor. am dat un mail tipului care a pus anuntul dar nu mi-a raspuns din pacate
              chinezii spuneau ca 90% din anunturile care ofera produse in cantitati mici sunt ; tepe" Am patit o cu detectoare de radar acum 3 ani Firma care le vindea din China vroia banii intr un cont din Cehia si asa ne am prins ca erau europeni deai nostri

              Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
              La depozit mai aveti perdeluta speciala luneta logan ca iau si o bucata sambata cand vin si cat mai costa?!
              de spate la depozit este 25 lei In general in afara de jante nu am scumpit nimic Crestem pretul cand primim marfa pe valuta actuala si nici atunci mereu ptr ca incercam sa marim cantitatea si pretul furnizorului scade dar la jante nu se poate faca nimic ptr ca au comenzi numai in UE de 30 containere pe zi ptr firmele consacrate pe care cei care nu stiu dau foarte multi bani
              Last edited by alfaromtrans; 19 May 2012, 08:38. Reason: Automerged Doublepost
              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

              Comment


              • as vrea si eu perdeluta luneta si laterale cat ma costa si de unde le ridic
                Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                Comment


                • o oglinda pentru ph1 dreapta after market cat e?
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • Perdelute speciale laterale fata plus spate aveti si la ce bani?
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Originally posted by cosmin_uau View Post
                      as vrea si eu perdeluta luneta si laterale cat ma costa si de unde le ridic
                      daca veniti la depozit pe IL.Caragiale sunt 75 lei toate La magazin pe eroilor nr 2A sunt putin mai scumpe ,pe sait sunt tot 75 lei
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • ma intereseaza si pe mine o centura de siguranta pentru sofer, suruburi pentru scaune, braduleti si prostiile alea de plastic care se pun la carenajele de la roti (suruburi si piulite).

                        Comment


                        • Originally posted by popavlm View Post
                          o oglinda pentru ph1 dreapta after market cat e?
                          oglinda manuala 50 lei si electrica 90 lei fara transport
                          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                          Comment


                          • ok multumesc mult ma gandesc si vad ce iau!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Originally posted by Razvy View Post
                              ma intereseaza si pe mine o centura de siguranta pentru sofer, suruburi pentru scaune, braduleti si prostiile alea de plastic care se pun la carenajele de la roti (suruburi si piulite).
                              Nu avem centura de siguranta, suruburi pentru scaune. Diblu de plastic avem marimea 10 dar nu sunt sigur ca modelul acesta il aveti la carenaj
                              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                              Comment


                              • un pret pentru un kit distributie cu tot ce trebuie pentru logan 1.6 mpi, 1.5 dci , rulment dreapta fata(pick-up fara abs) si spate(berlina fara abs).pm cu pretul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google