Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este placa prea mare din interior si iesea prea lata daca o faceam dreptunghiulara
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

    Comment


    • Nu pot monta lamela de la cheia originala?...

      Comment


      • Daca fac si eu drum pana la firma si iau un set de jante art(de logan) la 1250 si o alarma la 90 lei, care ar fi reducerea? Asta pentru ca la articolele astea sunt hotarat acum, dar cand ajung acolo cred ca mai gasesc cate ceva care sa imi faca cu ochiul. Sau care este reducerea in procente!
        sigpic

        Comment


        • pot sa fac reducere 5%



          Originally posted by MihaiiahiM View Post
          Daca fac si eu drum pana la firma si iau un set de jante art(de logan) la 1250 si o alarma la 90 lei, care ar fi reducerea? Asta pentru ca la articolele astea sunt hotarat acum, dar cand ajung acolo cred ca mai gasesc cate ceva care sa imi faca cu ochiul. Sau care este reducerea in procente!
          nu poti monta lamela originala ,trebuie sa mergi la un atelier de copiat chei unde poate sa ti schimbe si partea electronica


          Originally posted by Cristyano View Post
          Nu pot monta lamela de la cheia originala?...
          Last edited by alfaromtrans; 20 December 2012, 16:50. Reason: Automerged Doublepost
          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

          Comment


          • prin curier trimiteti o carcasa de cheie tip briceag
            care ar fi pretul

            Comment


            • carcasa 30 lei ,transport pana in 20 lei

              Originally posted by mario_09 View Post
              prin curier trimiteti o carcasa de cheie tip briceag
              care ar fi pretul
              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

              Comment


              • husa pentru volan la un logan ce imi recomandati
                am vazut pe site marimea M SI L care se potriveste

                Comment


                • marimea M se potriveste pentru Logan
                  Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                  Comment


                  • Ma inscriu si eu pentru o cheie briceag la 33 de lei!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • aveti pm....

                      Comment


                      • Cheie briceag pentru logan 2 aveti? Am vazut ca cele pentru logan1 nu sunt la fel cu cele de logan 2. Adica canturile longitudinale de pe lamela difera.
                        sigpic

                        Comment


                        • A reusit cineva dintre cei care au cumparat cheie tip "briceag" sa o faca si functionala? si daca exista cineva sa ne spuna si noua cum a facut, ca sunt intresat si eu sa cumpar
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • noi am pus la un logan de la firma ,am montat o acum douo saptamani si merge bine Montajul este destul de complicat ptr ca nu are ledul de control si nu gasesti din prima contactele din placa Este un produs nou si se poate imbunatatii in timp si merita efortul si banii La centru de copiere au un aparat care spune ca functioneaza inainte de ai pune capacul fiind mult mai usor de montat Sunt sigur ca seria a doua indiferent ca o facem noi sau o sa fie copiata v a fi perfecta Asteptam sugestii de modificari



                            Originally posted by popavlm View Post
                            A reusit cineva dintre cei care au cumparat cheie tip "briceag" sa o faca si functionala? si daca exista cineva sa ne spuna si noua cum a facut, ca sunt intresat si eu sa cumpar
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • Aveti cheie briceag si pentru logan PH2 sau logan 2?
                              sigpic

                              Comment


                              • daca difera de logan 1 nu avem




                                Originally posted by MihaiiahiM View Post
                                Aveti cheie briceag si pentru logan PH2 sau logan 2?
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google