Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pfff ce tzeapa mi-am luat... cu 2 zile inainte sa vad ca ai si tu perdele am dat comanda de pe mercador la un tip din pitesti... am dat pe setul de perdele fatza 40 de lei plus 20 de lei transportul... ieri am primit si coletul
    Last edited by 77sky; 5 May 2014, 13:09.

    Comment


    • Salut

      as fi interesat de o cheie tip briceag pt logan , dar pot sa mut placuta cu circuite din cheia veche in cea tip briceag?

      de modelul asta de cheie vb
      HD-87-DLR

      Comment


      • Este destul de greu de schimbat si la centrele de copiat chei daca nu au mai avut nu se baga. Sunt persoane care cumpara de la noi si le si schimba partea electronica dar depinde de oras.
        Avem si modelul clasic la 8 lei si il puteti schimba singur fara probleme
        Last edited by 77sky; 5 May 2014, 13:09.
        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

        Comment


        • perdele spate daca aveti....un pret va rog cu trs. inclus

          Comment


          • Luneta 35 lei,laterale spate 35 lei ,transport max 15 lei prin curier rapid
            Last edited by 77sky; 1 October 2014, 14:20.
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • Originally posted by alfaromtrans View Post
              Este destul de greu de schimbat si la centrele de copiat chei daca nu au mai avut nu se baga. Sunt persoane care cumpara de la noi si le si schimba partea electronica dar depinde de oras.
              Avem si modelul clasic la 8 lei si il puteti schimba singur fara probleme

              8 lei ??? Eu am dat 10 lei pe bucata,tot de la dvs dupa teilor,infine.

              Farurile cu Angel eyes la ce pret le aveti ca am vazut ca pe site-ul dvs este 0.0lei la pret.
              Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

              Comment


              • La cei de pe forum de cate ori a fost posibil v am dat preturile de la depozit Pe teilor [acum str este eroilor] avem magazin la bucata si este normal ca pretul sa fie mai mare Cei care au venit la depozit au vazut ca sunt preturi mai mici ptr ca sunt facute ptr revanzatori Faruri nu am mai adus ptr ca nu se pot face omologari RAR iar cele care au E pe ele sunt mai scumpe si nu se vand
                Last edited by 77sky; 1 October 2014, 14:20.
                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                Comment


                • Multumesc pentru raspuns! Oricum marfa de calitate,recomand!
                  Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                  Comment


                  • agrafele distantiere pentru paravanturi logan ?
                    sigpic
                    Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                    Comment


                    • Sunt diferite de la producatori si se livreaza cu paravantul
                      Last edited by 77sky; 1 October 2014, 14:20.
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • bricheta logan partea din consola ?

                        Comment


                        • Nu avem. Piesele originale se vand prin reteaua de dealeri si nu se pot copia [sau sunt copiate pe riscul fiecaruia]
                          Last edited by 77sky; 1 October 2014, 14:20.
                          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                          Comment


                          • Obturatoare praf

                            Comment


                            • bare portbagaj logan aveti si la ce pret? Multumesc

                              Comment


                              • Sunt la 68 lei pe set plus transport aprox 15 lei
                                Last edited by 77sky; 1 October 2014, 14:19.
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google