Postare Anunturi Bursa

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by sibianul View Post
    Mai fratilor!
    Sa intelegem cateva lucruri:
    -site-ul asta l-a creat cineva(stiti voi cine, si cine nu va afla)
    -a muncit pentru el
    -a facut-o poate din pasiune pentru Logan sau pentru afacere
    -ne gazduieste "moca" pe toti dintre noi

    ...........Ma intreb, si va intreb:
    -daca cineva face afaceri prin chestia asta oare nu e normal sa plateasca?
    -oare omul nu are voie sa castige niste bani de la cei care castiga niste bani pe spatele muncii lui?

    Parerea mea e ca raspunsurile la aceste intrebari sunt retorice
    corect. dar totusi. daca ma apuc si vand 10 seturi de pleoape nu cred ca trebuie sa platesc. adica am si eu alea 10 seturi dupa care topicul poate ca moare. eu sper ca virgula cristi se referea la cei care chiar fac afacere pe spatele lui, si care sunt aici doar pentru afaceri.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #62
      absolut Juristul2000, asta vreau si eu
      sibianul: nu toata luumea poate fi de acord cu tine, desi ar trebui
      gogoasha69: forumul nu este facut de catre administrator. forumul acesta este un program dedicat, vBulletin care evident, mai are si bug-uri. din cind in cind firma care l-a facut mai scoate cite un update, versione mai noua si se mai rezolva din probleme, moment in care apar altele . softul este cu licenta, nu e furat, mai mult de atit nu poate face.
      deci mai greu cu investitul banilor in bug-uri

      alindrgn: exact, chiar si problema asta trebuie rezolvata.
      Last edited by crististreulea; 28 February 2009, 00:25. Reason: Automerged Doublepost
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #63
        Originally posted by crististreulea View Post
        gogoasha69: forumul nu este facut de catre administrator. forumul acesta este un program dedicat, vBulletin care evident, mai are si bug-uri. din cind in cind firma care l-a facut mai scoate cite un update, versione mai noua si se mai rezolva din probleme, moment in care apar altele . softul este cu licenta, nu e furat, mai mult de atit nu poate face.
        deci mai greu cu investitul banilor in bug-uri
        nu ai inteles ... el vroia probabil sa primeasca dividende ca intra pe forum :| nu neaparat sa se rezolve bug-urile ;))
        http://img353.imageshack.us/img353/1012/9457rs0.jpg

        Comment


        • #64
          Sunt sigur ca se va gasi ceva elegant,asa ca eu zic sa ne calmam si decat sa ne "certam" nu mai bine laudam achizitia mea
          Apropo Cristi ST super tutorialul cu arcurile

          Comment


          • #65
            ce-mi place e ca domnul streulea este perfect de acord cu noi. adica priveste problema din partea noastra. ceea ce imi place si mai mult e ca nu a editat postul si a facut double post. noroc cu Automerged Doublepost

            @juristul2000: vezi ca e cristi xp nu cristi st s-a mai spus putin mai inainte
            Last edited by B 83 RMJ; 28 February 2009, 00:34.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #66
              ce nu-mi place mie la el e ca mi-a scris numele cu albastru mai frumoas era cu rozz ) ) )

              pana la urma boss de bosul forumului sa se gandeasca si sa zica cu taxa / sau fara taxa, triplata sau nu, etc. go for it...
              Last edited by gogoasha69; 28 February 2009, 00:33. Reason: edit
              sigpic

              Comment


              • #67
                Originally posted by gogoasha69 View Post
                ce nu-mi place mie la el e ca mi-a scris numele cu albastru mai frumoas era cu rozz ) ) )
                ruoz & muov iz mai feivãrit calãr tuu!
                http://img353.imageshack.us/img353/1012/9457rs0.jpg

                Comment


                • #68
                  Originally posted by alindrgn View Post
                  ce-mi place e ca domnul streulea este perfect de acord cu noi. adica priveste problema din partea noastra. ceea ce imi place si mai mult e ca nu a editat postul si a facut double post. noroc cu Automerged Doublepost

                  @juristul: vezi ca e cristi xp nu cristi st s-a mai spus putin mai inainte
                  Ce vorbesti straine CristiStreulea = Cristi St nu de alta da, tare nu?
                  Cristisreulea nu te superi pe ghidusie, nu?

                  Comment


                  • #69
                    pai ai mai fost corectat cu treaba asta si nu ai zis nimic. daca raspundeai cum ai facut acuma nu mai ziceam. mai ales ca s e langa x se poate incurca usor. am inteles. acum abandonam subiectul asta, ca aici e vorba de cu totul altceva. eu zic ca propuneri sunt o gramada. are ce lectura cristi cand intra. sper sa faca alegerea cea buna, sa ii impace pe toti. sau sa ne impace pe toti, ca poate la un moment dat, fiecare dintre noi o sa aibe ceva de vanzare
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #70
                      o sa stim si noi cine vor fi cei vizati sau e confidential? intreb pentru ca sunt cativa de la care m-ar interesa sa cumpar cate ceva(din cei care vand mai en-gross sa zicem).

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by alindrgn View Post
                        ca poate la un moment dat, fiecare dintre noi o sa aibe ceva de vanzare
                        daca o sa ai nu te va taxa ;;)
                        http://img353.imageshack.us/img353/1012/9457rs0.jpg

                        Comment


                        • #72
                          Depinde si cum se va face diferentierea intre cei care trebuie sa plateasca si cei care nu. Posibil sa se faca multe nedreptati involuntare. Prerea mea...

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by BR99MCN View Post
                            daca o sa ai nu te va taxa ;;)
                            de unde esti asa sigur?
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #74
                              pentru ca asa a scris Cristi XP in topicul de deschidere !

                              Look UP !
                              Last edited by crististreulea; 28 February 2009, 01:24.
                              http://img353.imageshack.us/img353/1012/9457rs0.jpg

                              Comment


                              • #75
                                incearca sa nu mai dai quote la ultimul post. se intelege ca la el te referi.

                                sunt multe propuneri, idei si alte alea pe aici. nu se stie niciodata daca se schimba ceva sau nu. si eu vorbeam de 10 seturi, nu de 1 cat zicea cristi. e o diferenta mica, stiu. un amarat de 0
                                Last edited by B 83 RMJ; 28 February 2009, 01:22.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google