cimişoreni niebuni

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cimişoreni niebuni

    daca ai cauciucurile uzate neuniform din diverse motive, frine 100-0 si mers tiris 54metri, prea multe frine de mina..etc, acest filmulet demonstrativ cu rezolvarea acelor probleme! da rezultate garantat!
    Last edited by SUPERCAR; 17 October 2007, 01:17.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Suuuuuper tare......miroase de aici a cauciuc ars )

    Comment


    • #3
      bravo imi place miai urmat sfaturile
      si dambuletz si om in portbagaj

      sigpic

      Comment


      • #4
        Ptiuuuu ce-mi place! Foarte misto a iesit!

        Comment


        • #5
          mf filmuletu :d
          Can't touch this !

          Comment


          • #6
            acum a iesit si burn out-ul felicitari.
            dar doamna stie ce faci tu ?

            Comment


            • #7
              cum ai reusit pana la urma sa o ti pe loc si sa nu se mai miste ???..ff frumos filmuletul

              Comment


              • #8
                super tare.....cimishoara a mai tare!!!! )) ai grija sa nu strici ambreajul

                Comment


                • #9
                  Ma recunosc ca imi mai place si mie sa plec nervos de pe loc dar in 80% din cazuri doar atunci cand este ud pe jos sa fiu sigur ca presiunea asupra cutiei si discului de ambreiaj nu este prea mare. Dar ce este aici in filmuletz este chiar nepasare fata de masina.
                  http://mitzah.labrute.fr/
                  http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

                  Comment


                  • #10
                    adevarat miTzaH, dar ambreiajul n-a mirosit deloc! dupa 2-3 liniute miroase a ambreiaj. dupa ce pierde aderenta, nu mai e aproape deloc solicitat ambreiajul.

                    @sonykel: multam. astept traducere: si dambuletz si om in portbagaj
                    @gabriel: daca te chinui putin, iasa. chiar crezi ca stie consoarta ceva?
                    @Jonivip: am gasit o diferenta de turnare asfalt de 5-8 cm si m-a tinut si colegul din portbagaj
                    @dogy_10: tot banatu-i fruncea :d
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      pai ai pus rotile spate la o diferenta de nivel de cativa centri metri ai zis si in film si vad ca prietenul tau sa urcat in portbagaj ca sa fie o greutate mai mare pe puntea spate si sa tina mai bine frana de mana

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        dap interesante soluti dar nu era mai usor sa pui 2 saci de 50kg si sa nu-ti afumi prietenul???

                        Comment


                        • #13
                          In portbagaj era prietenul? Ca mie mi s-a parut ca era gol...
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            bun atunci sa-mi explice cineva preferabil cristi unde era prietenul? se juca de-a hudini levita ce naibi facea... sau era in genunchi si se ruga sa tina frana de mana

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              wow... cristiiii!!!... multa minte-ti mai trebuie!
                              Nu ti-a fost mila de ea? mie da... chiar daca nu e masina mea
                              Mi-ai umplut casa de fum!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google