asta a facut loganul "jeg"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Poate face Lazarus o emisiune cu el,poate mai multe...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      proverb: "cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia"...ce dracu' va enervati pt pustani cu masina parintilor, cu un comportament chiar sub varsta pe care o au ? care cel mult joaca nfs carbon si se cred zmei cu 100 de cai ? si care, da, cateodata apar la stirile de la ora 17...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #18
        sa inteleg ca ne-ai facut prosti pe toti?

        Comment


        • #19
          Cred ca de ala a vrut sa zica pt ca ala moare de grija noastra)
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #20
            Originally posted by iulian_vis
            sa inteleg ca ne-ai facut prosti pe toti?
            nu, mah, nu! doar trageam un semnal ca intram sub incidenta proverbului, daca discutia continua...vorba lui d-fens, lasati-l pe ala sa ne duca grija daca-l vedem la stiri la ora 5, ce-l mult o sa-i ducem dorul
            in general, cand dai de-un prost, nu are rost sa te cobori la nivelul lui, desi o merita
            Last edited by Seba; 21 November 2007, 13:51.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #21
              Csebalyn a spus ceea ce trebuie, mai mult nu se mai poate spune si ar fi doar variatii la ceea ce spus el.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #22
                @csebalyn - in general, cand dai de-un prost, nu are rost sa te cobori la nivelul lui, desi o merita

                sau

                "Nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita"

                Comment


                • #23
                  m-am coborat la mintea lui si postez si eu de nu poate duce f. bastard

                  Comment


                  • #24
                    l-am injurat si eu ca sa ii mearga bine ...la ala cu olel-ul
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • #25
                      si eu care credeam ca s-a inchis topicul asta...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #26
                        nu ma gindeam ca poate sa iasa din gura unui loganist asemenea cuvinte
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #27
                          Are frigiderul plin pentru anul asta.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            poate ajungem ca cei din fotbal.loganclub huligans vs opel sau eu mai stiu ce.muhaha si or sa ne desparta jandarmi

                            Comment


                            • #29
                              eu personal nu am nimic cu nimeni ...atat timp cat nu se ia nimeni de mine.... si atunci cand cine vorbeste aiurea despre logan ii intorc vordele X10 ....recunosc si asta cred co o stiu mai toti proprietarii de loganuri...logan , nu e masina secolului XXI ....dar nici un "jeg " nu e ...asa ca ...numai bine!
                              0.9 tce SL plus

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google