asta a facut loganul "jeg"

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• asta a facut loganul "jeg"

mi-a postat la vreo 5 din filmele mele de pe youtube si numa chestii ... de a trebuit sa le sterg.
    http://www.youtube.com/user/Pablitoct
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

un copilas frustrat, care ca printr-o minune a ajuns intr-un "pasat", si se crede mare ciocoflender. ) Da din ala frustrat rau, pe care nu l-au imbratisat parintii cand era mic )

Comment

Pai saracu ne-a dat apa la moara...)
      sigpic

Comment

Mda, cred ca nici gagica nu are si nici gustul unei beri nu l-a simtit inca. Clerasilul cred ca e peste tot prin casa lui.

Un copil prost. Nu se pot compara masinile dar oricum asta din imagini pare cam obosita. Da-l incolo de complexat. Cred ca e genul care o sa aiba masina lui la 40 de ani

Comment

Avea 150 km/ora fraierul de ce s-o lauda asa nu stiu ,eu am prins cu loganul 170 km/h si mai mergea dar am lasat-o moale asa ca ala sa stea linistit ca este varza numai un ofticos putea sa arate ce stie el adica "nimic"
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

Comment

Asa e, 150 e un c**** mai ales pentru un passat. Eu am condus destul de mult un 1,9 TDI de 130 Cp si i-amk dat 210 pe A1 fara probleme. 150 e nimic la asa masina domnilor dar copilu e tampit, ma enerveaza teribil dar oricum nu e masina lui. Daca e a lui inseamna ca e prost rau, saracul.
            Last edited by crististreulea; 31 March 2008, 07:40.

Comment

postati commenturi la pretenu nostru !!! )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

Comment

De unde nu e nici Dumnezeu nu cere...N-are rost sa-l bagam in seama,chiar daca se simte singur,atat de singur... Pe scurt(n-am putut sa ma abtin,cu riscurile de rigoare),mai da-l in palaria noastra!
                Last edited by D-FENS; 19 November 2007, 00:37.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

Comment

Ati auzit de cuvantul "ignore"? Stiu ca DA ....atunci hai sa-l aplicam...
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

Comment

Si totusi...masina aia pare destul de batrana. Deci "tzutzulache" asta are o masina cu valoarea apropiata de cea a unui logan nou

Comment

http://www.youtube.com/watch?v=BirYLYLb3dw
                      loveste din nou
                      damn idiot cu ce se lauda el, are passat si ne ameninta cu opel vectra 2.0tdi
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

Comment

Loganul lui mareom imi place mult.Are mashina,sa-i traiasca! SAGEATA DE ARGINT...

Comment

Nus ce vati impacientat asa , bagati in seama pe toti cocalari care au luat masina parintilor si sunt zmei pe la stirile de la ora 19:00.
                          sigpic

Comment

GOLAN91 are dreptate,cu cat e bagat ala in seama mai mult,cu atat se simte mai bine

Comment

Originally posted by GOLAN91
                              Nus ce vati impacientat asa , bagati in seama pe toti cocalari care au luat masina parintilor si sunt zmei pe la stirile de la ora 19:00.
                              ora 17:00 poate)
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

Comment

Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google