asta a facut loganul "jeg"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta a facut loganul "jeg"

    mi-a postat la vreo 5 din filmele mele de pe youtube si numa chestii ... de a trebuit sa le sterg.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    un copilas frustrat, care ca printr-o minune a ajuns intr-un "pasat", si se crede mare ciocoflender. ) Da din ala frustrat rau, pe care nu l-au imbratisat parintii cand era mic )

    Comment


    • #3
      Pai saracu ne-a dat apa la moara...)
      sigpic

      Comment


      • #4
        Mda, cred ca nici gagica nu are si nici gustul unei beri nu l-a simtit inca. Clerasilul cred ca e peste tot prin casa lui.

        Un copil prost. Nu se pot compara masinile dar oricum asta din imagini pare cam obosita. Da-l incolo de complexat. Cred ca e genul care o sa aiba masina lui la 40 de ani

        Comment


        • #5
          Avea 150 km/ora fraierul de ce s-o lauda asa nu stiu ,eu am prins cu loganul 170 km/h si mai mergea dar am lasat-o moale asa ca ala sa stea linistit ca este varza numai un ofticos putea sa arate ce stie el adica "nimic"
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #6
            Asa e, 150 e un c**** mai ales pentru un passat. Eu am condus destul de mult un 1,9 TDI de 130 Cp si i-amk dat 210 pe A1 fara probleme. 150 e nimic la asa masina domnilor dar copilu e tampit, ma enerveaza teribil dar oricum nu e masina lui. Daca e a lui inseamna ca e prost rau, saracul.
            Last edited by crististreulea; 31 March 2008, 07:40.

            Comment


            • #7
              postati commenturi la pretenu nostru !!! )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                De unde nu e nici Dumnezeu nu cere...N-are rost sa-l bagam in seama,chiar daca se simte singur,atat de singur... Pe scurt(n-am putut sa ma abtin,cu riscurile de rigoare),mai da-l in palaria noastra!
                Last edited by D-FENS; 19 November 2007, 00:37.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  Ati auzit de cuvantul "ignore"? Stiu ca DA ....atunci hai sa-l aplicam...
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #10
                    Si totusi...masina aia pare destul de batrana. Deci "tzutzulache" asta are o masina cu valoarea apropiata de cea a unui logan nou

                    Comment


                    • #11
                      cu o astfel de viteza..nu o sa mergeti voi cu loganul in viitorul apropiat :)..app..eu nu zic ca passatul sau vectra sunt cele mai bune masini..eu zic doar c...

                      loveste din nou
                      damn idiot cu ce se lauda el, are passat si ne ameninta cu opel vectra 2.0tdi
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        Loganul lui mareom imi place mult.Are mashina,sa-i traiasca! SAGEATA DE ARGINT...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #13
                          Nus ce vati impacientat asa , bagati in seama pe toti cocalari care au luat masina parintilor si sunt zmei pe la stirile de la ora 19:00.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            GOLAN91 are dreptate,cu cat e bagat ala in seama mai mult,cu atat se simte mai bine
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by GOLAN91
                              Nus ce vati impacientat asa , bagati in seama pe toti cocalari care au luat masina parintilor si sunt zmei pe la stirile de la ora 19:00.
                              ora 17:00 poate)
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google