dacia inside in mioveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dacia inside in mioveni

    ia uitati cum se uita olandezi dupa dacii.
    vad ca e apreciata la ei si omul e mandru ca a putut filma uzina.
    din pacate in afara de noi care suntem loganisti sunt altii mai "destepti" care pe deasupra mai spun ca sunt romani dar critica aceasta marca.
    bine ca e apreciata in europa.
    Last edited by 2fast4u; 11 January 2008, 17:45.

  • #2
    Frumos filmuletu
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #3
      Originally posted by suru View Post
      .
      din pacate in afara de noi care suntem loganisti sunt altii mai "destepti" care pe deasupra mai spun ca sunt romani dar critica aceasta marca.
      bine ca e apreciata in europa.
      Asa sunt unii,au mereu ceva de comentat.In loc sa apreciem mai mult valorile din tara noastra de multe ori aruncam cu noroi,iar cateodata strainii sunt mai receptivi decat multi dintre co-nationalii nostrii.
      Last edited by 2fast4u; 11 January 2008, 17:46.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        frumos filmulet ....putea sa filmeze si mai mult de atata si mai ales cea ce e interesant, am observat ca sectiile caroserie si vopsitori nu a fost filmate,cred ca nu a avut acces, mai ales in vopsitorie acolo este accesul strict interzis vizitatorilor.....va intrebati de unde stiu atatea ........ptr ca sunt din Mioveni si lucrez de vreo 3 ani la Uzina...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #5
          Pai scrie si-n timpul filmului ca din pacate nu a avut acces peste tot.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            Cat costa o vizita la uzina? Ca ma bate gandul...
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              andrei tu ai interdictie cand dai sa intri suna sirenele pe acolo si nu te lasa , ca le furi meseria...

              sigpic

              Comment


              • #8
                Eu ar trebui sa intru gratis.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  de ce nu andrei se poate asa ceva, adica sa vizitezi uzina......daca nu iti dau legitimatia mea electronica si poti sa intri cu ea .....dar e nasol la iesire sa nu te bage la camera cei de la DSG (paza)...
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #10
                    Te risti tu mai cataline sa faci asa ceva? Poate ar trebui ca sa ne strangem toti membri de pe forum si sa facem o vizita la uzina. Ceva organizat , ar fi ceva constructiv nu?
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • #11
                      Pai hai sa ne organizam, sa facem o cerere si mergem in vizita acolo unde au fost construite masinile noastre.Nu cred ca o sa fim refuzati,mai ales ca facem parte dintro comunitate care in mica, sau mare masura,le promovam produsele.Merita sa incercam,poate cu aceasta ocazie adunam mai multi membri la o intalnire nationala,nu cred ca este vreunul asa dus, si sa nu vina la un asemenea eveniment,sa vezi cum se construieste masina pe care o conduci.
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • #12
                        Incercati sa vedeti daca e posibila o asemenea actiune si daca costa ceva si kreka vin si eu.
                        PS: incercati sa aflati ce se poate vedea si la ce se poate filma kiar. contra cost sau free.

                        Comment


                        • #13
                          Cam ce ati dori sa vedeti acolo?Banuiesc ca nu am avea voie chiar peste tot.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            as vrea sa vad ;asamblare motoare, cutii de viteze si montaj general
                            oau!!! chiar ar fi ceva sa am ocazia sa vad live cum se face o masina
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • #15
                              Ar fi bine daca ne-ar lasa astia sa vedem da la A la Z cum se face un Logan.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google