bugatti veyron vs bmw M3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Masini de genul pot consuma si 100% cine are bani sa isi cumpere una consumul va fi ultimul aspect la care se va uita posesorul, pentru un propietar de bugatti consumul este echivalentul a lichid de spalat geamuri la mine(adica un detaliu nesemnificativ d.p.d.v. al costului). Iar de mers nu cred ca are cineva unde merge cu viteza max 10 min., nici o autoastrada din lume nu cred ca ii poate pune la dispozitie unei masini de genul multiii km fara obstacole(va dati seama cati km ar face o masina ca asta la viteza maxima in 10 min).
    sigpic
    Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

    Comment


    • #17
      nu am ce zice....masin adevarata....daca am sa castig la loto de asta i-mi iua si loganu il fac racheta

      Comment


      • #18
        Chiar nu poti sa le compari...sunt treburi total diferite.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #19
          Originally posted by RADU_LYN View Post
          nu am ce zice....masin adevarata....daca am sa castig la loto de asta i-mi iua si loganu il fac racheta
          asa am zis si io.....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #20
            iti trebuie 66 km de drum liber ca sa mergi 10 min la viteza max. plus accelerarea pana acolo si franarea, cam 70 - 70+ km. poate doar in germania noaptea undeva pe o autostrada nu foarte circulata. oricum cauciucurile rezista ca sunt proiectate special pentru acest model si sunt facute pe 400+ km/h.
            Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

            Comment


            • #21
              Originally posted by CAnnabYS View Post
              stiam si eu ceva de genu ... ca la viteza maxima ... in 9-10 minute se buleste ceva (sau ceva de genu) ... dar benzina din rezervor itzi ajunge ptr vreo 6-7 minute
              Originally posted by andrei View Post
              La Veyron la viteza maxima, cauciucurile nu ar rezista decat 15 minute. Insa nu e asta o problema, pentru ca oricum benzina ajunge pentru doar 12 minute.
              respect ... cine stie cunoaste

              Comment


              • #22
                Tiff Needell Drives the 2007 M3

                numar secundele

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google