E Pe Bune? :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si eu cred ca e pe bune, nu e regizata.
    http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

    Comment


    • #17
      Daca masina are toate elementele de caroserie la linie, nu prezinta zgarieturi sau indoituri si portierele se inchid perfect atunci cand o ridici de la dealer, nu vad unde e problema.
      Ca si la restaurant, mai conteaza ca ti-a scuipat bucatarul in ciorba sau ca ti-a scapat friptura pe jos daca mancarea are gust bun?
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #18
        Mai fratilor...... ma minunez de unii dintre cei care au postat pe-aici!

        Ideea e ca...daca nu s-ar fi stiut, nu ar fi fost nici o problema..dar, sa avem in vedere totusi ca e cam trasa de par!
        Deci, nu cred ca ar indoi astia cu picioarele portierele sau etc........hai sa fim seriosi, ca totusi, elementele de caroserie sunt totusi facute de matrite asistate de calculator!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #19
          eu cred ca sunteti un pic rautaciosi din ce vad eu baiatu ala ii face o proba..o tranteste trage de ea sa vada daca sunt cuiele stranse ...adica daca o facea doar ca sa oaduca la linie in halul ala nu cred ca rezista prea mult usa la o deschidere-2-3 usa nu cred ca mai statea la locul ei .....fiind o masina facuta la norma iti dai seama ca nu mai stau sa le testeze cum vedem in uzinele nemtesti niste roboti care inchid si deschid usa cateva zile la rand de nu stiu cate ori....eu asa cred

          Comment


          • #20
            Mai bine asa decat sa dai 50.000 de euro pe un X3 si sa vina cu portiera soferului asezata prost din fabrica.
            numar secundele

            Comment


            • #21
              sa inteleg ca esti patit marius sau ....

              Comment


              • #22
                Tot nu vs vine sa credeti, nu? Dupa toate discutiile de pana acum, a verificat cineva portiera fata dreapta?!... Se vede acea parte cu "curba"? I-a uitati-va bine la masini.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • #23
                  doar atat , fereasca dumnezeu de mai rau , si apoi ne miram ca la o masina noua dupa 1500 - 2000 km apar diferite probleme , care cica nu-s din fabricatie ci din cauza utilizatorului .

                  Comment


                  • #24
                    stati linistiti, asa se face.eu am avut ceva probleme cu alinierea si la garantie asa au facut.m-au avertizat dinainte, ce-i drept...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Marius View Post
                      Mai bine asa decat sa dai 50.000 de euro pe un X3 si sa vina cu portiera soferului asezata prost din fabrica.
                      tu vorbesti serios ?

                      Comment


                      • #26
                        Nu e ceva iesit din comun... ce ma mira faptul e ca nu se intampla in Romania, dar nu ma mira prea mult...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Loganu View Post
                          tu vorbesti serios ?
                          Din pacate da.
                          numar secundele

                          Comment


                          • #28
                            am si eu o portiera care se vede cam naspa.am sa studiez filmul mai bine .pai si la noi e la fel ,ca doar sunt aceleasi standarde in toate fabricile din afara frantei in care se fac masini sub firma renault .nu am zis fabricile renault din franta, ca aia nu cred ca se ating prea mult de masina.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • #29
                              evul mediu, tot cu mana si ciocanul....rusine lor!
                              lipsa text

                              Comment


                              • #30
                                deah ... ca la masini de zeci de mii de epuroi le regleaza cu lasere de la nasa ...

                                Originally posted by danny_finutzu View Post
                                .....fiind o masina facuta la norma iti dai seama ca nu mai stau sa le testeze cum vedem in uzinele nemtesti niste roboti care inchid si deschid usa cateva zile la rand de nu stiu cate ori....eu asa cred
                                is deja testate loganurile. in uzinele nemtesti nu inchid si deschid robotii zile la rand portierele unei masini , la fiecare masina. de pe banda cum credeti ca fac reglajele fine ?

                                PS: tepe is alea cazute de pe trailer si reparate. vandute cu 0 km in bord ... orice marca
                                Last edited by Costi-bc; 21 September 2010, 21:14. Reason: Automerged Doublepost
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google