haideti sa vorbim despre cai putere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la un adeziv dar cica le.au chemat pe toate sa le puna nituri...stiam ca la F430 erau probleme.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • 458 italia nici nu exista cand a luat foc F430 pe autostrada.

      FF 4x4 mi se pare cel putin ciudat sa il vad sub sigla Ferrari. ce urmeaza sa scoata SUV ?

      Comment


      • Desi e mai puternic, pe pista si-o ia detasat de la un 458. Am mai zis, tractiunea integrala nu te avantajeaza in conditii de aderenta buna, ba dimpotriva.

        @NDL: Hai sa ne oprim cu offtopicul. Esti pe langa subiect rau de tot si vorbesti doar din burta. Multumesc!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • cand ai aderenta buna spre foarte buna 4x4 te ajuta 10 metri la start, dupa care ti o furi cu varf si indesat

          am ramas impresionat de filmuletul asta la 400m Porsche avea 3 autobuze in fata si a terminat mila umilit de Ford. ce inseamna 1000 cai dupa 200 kmh

          Comment


          • Si oricum, electronica iti pune 80-85% puterea pe spate si ce a mai ramas, pe fata. In conditii de macadam, gheata, ploaie, AWD face legea.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • cu o panarama de papuc 1.9 D 65 cai 4x4 incingeam masini 4x2 de 100 120 cai fara probleme, in conditii de zapada + gheata. 2500 rpm cu a 2 a dump si pleca glontz

              Comment


              • Originally posted by darksid3 View Post
                Desi e mai puternic, pe pista si-o ia detasat de la un 458. Am mai zis, tractiunea integrala nu te avantajeaza in conditii de aderenta buna, ba dimpotriva.

                @NDL: Hai sa ne oprim cu offtopicul. Esti pe langa subiect rau de tot si vorbesti doar din burta. Multumesc!
                vezi ca n-ai dreptate si nu-ti convine asa ca-mi stergi posturile?! foarte inteligent. felicitari. de fapt nu stiu ce caut eu pe aici. credeam ca sunt si oameni inteligenti. nu numai din cei cu cunostiinte acumulate din filme cu chuk noris. din burta ai vbit tu... allways si cum nu-ti convine sa fii in dificultate, stergi posturile. stiu ca te crezi f inteligent si informat dar am o veste pt tine: nu esti deloc. PS: sunt curios daca postul asta va ramane 5 minute pe site. si sincer, nu ma intereseaza daca imi dai ban pt ca m-am lamurit si am lucruri mai bune de facut in viata decat sa vbesc cu incuiati..

                Comment


                • in momentul in care folosesti cuvinte precum Chuck Norris esti off rau. ultimele tale posturi sunt numai comenturi aiurea. daca ai o problema trebuie sa o ai cu masinile care ii plac lui nu cu el. asta e ideea.
                  invata sa discuti civilizat fara jigniri si sarcasm ieftin si surpriza ti se va vorbi la fel

                  Comment


                  • NDL=Yuri???

                    Se aseamana in posturi al naibii de tare ... si varsta lui o vedem in emoticonuri.
                    sigpic

                    Comment


                    • nu cred. aparuse altul pe care il suspectam sa fie Yuri. dupa ce yuri a luat ban a aparut unu igor su igor boris ivan ceva de genu'. avea tot embleme cu diesel power si ardea motorina degeaba pe forum.
                      s ar putea ca NDL sa fie Yuri, acum ca mi ai zis imi dau seama ca se aseamana

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        vezi ca n-ai dreptate si nu-ti convine asa ca-mi stergi posturile?! foarte inteligent. felicitari. de fapt nu stiu ce caut eu pe aici. credeam ca sunt si oameni inteligenti. nu numai din cei cu cunostiinte acumulate din filme cu chuk noris. din burta ai vbit tu... allways si cum nu-ti convine sa fii in dificultate, stergi posturile. stiu ca te crezi f inteligent si informat dar am o veste pt tine: nu esti deloc. PS: sunt curios daca postul asta va ramane 5 minute pe site. si sincer, nu ma intereseaza daca imi dai ban pt ca m-am lamurit si am lucruri mai bune de facut in viata decat sa vbesc cu incuiati..
                        E uite ca nu sterg nici un post si intorc si obrazul celalalt ;)

                        De restul nu o sa comentez pentru ca singur, te-ai pus intr-o lumina penibila.

                        Cat timp nu esti in stare sa aduci argumente reale ci doar niste subiectivisme puerile, consider ca nici nu trebuie sa ma deranjez sa-ti iau posturile, in considerare.
                        Aici inchei aceasta "paranteza" si propun sa revenim la subiect.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • hai ca pun eu ceva sa ne impacam. nu prea imi dau seama care e care

                          f1 vs indy

                          Comment


                          • O masina de F1 este OZN pe langa o IndyCar, datorita politicii F1 si regulilor. IndyCar se bazeaza pe echipe mici, sponsori pe cand F1, este cu constructori mari si are importanta in imaginea lor, vezi Ferrari, Renault, Honda, Mercedes.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • sunt constient de asta. doar ca aceste comparatii vor fi interesante mereu. am mai gasit ceva interesant dar nu gasec partea a 2 a
                              Nascar vs F1 T. Stewart vs Hamilton

                              cu regulamentele astea noi am citit pe undeva ca motorul de F1 genereaza undeva la 280-300 Nm mai mai sa il ia un DCI remapat

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Comment


                              • Aia e cursa pentru show...s-au gasit si astia, crema F1 cu rednexul american, pentru ca, NASCAR e o competitie de rednex, americanii din vest nu prea le agreeaza
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google