"tiuning" La Iestrem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "tiuning" La Iestrem

    "tiuning" la iestrem
    sigpic

    207 noir obsidien

  • #2
    super tare faza..sa ti se ridice capota de la motor in mers..mai ales cand ti ai luat avant considerabil
    CARPE DIEM!

    Comment


    • #3
      Si tata a patit asa ceva, dar avea dacia nova. Nu cred ca mai am poze.

      Comment


      • #4
        ce reisar e el

        Comment


        • #5
          REiser e putin spus...i a facut pe toti la plecarea de la stop..dar a uitat sa inchida capota si i a sarit in nas
          CARPE DIEM!

          Comment


          • #6
            probabil avea capota prelungita , si siguranta de la capota scoasa , si n-a inchis-o bine .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              se poate intampla oricui acre scoate siguranta!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • #8
                ma da ce frumos comentati de nu se poate , asta e , se mai intampla , sau intamplat destule cazuri .
                logane , ai vazut comentariu scris de papagalu` ala si repede ai copiat si tu ?
                asa e romanu , e bun doar de criticat

                Comment


                • #9
                  sigur,masina arata bine,nu putem sa zicem ,ca e urata...
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Din cate vad, intamplarea a avut loc pe Calea Vacaresti... Cunosc masina este foarte frumoasa si ingrijita...pacat de eveniment sigur sa lasat si cu alte pagube.
                    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                    Comment


                    • #11
                      cunosc masina, cunosc baiatul....am pus niste poze pe forum cu masina lui anul trecut! omul e prea smecher, tasu' are numai 740, X6 si alte avioane(detine un centru comercial - magazine de constructii intr-o zona cunoscuta pentru aceste magazine din Bucuresti!)....eu il apreciez ca merge cu loganul si imi place foarte mult cum a facut acel logan!
                      @florin e pe mihai bravu!
                      alte comentarii sunt de prisos!

                      Comment


                      • #12
                        pch,sa sti,cam putini sar mai sui in logan ,daca au masini de sute de cp...si lux,mai ca la birou.,..

                        Comment


                        • #13
                          mie chiar imi place masina, de ce adica e tuning fail ?si daca ar avea bass in masina care ar fi problema? nu toti au ( sau majoritatea ) la un mic bass in masina ? bine ca nu are eleroane de intinzi rufele pe el, stikere cu mafia , gloante si alte minuni.sincer nu vad care e problema. vorba colegilor, se poate intampla oricui. eu am mers cu cineva cam 20 km ( pana in 100km`h ) cu capota "intredeschisa" si nu imi dadeam seama de unde se aude vantu si i-am zis si a inchis-o , nu a sarit peste parbriz.la cel din video , cum zicea si xp poate i-a scos sigurantele...chiar nu inteleg unde-i buba?
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • #14
                            asa este.....eu cred ca nu as merge in logan!

                            Comment


                            • #15
                              PCH - Iti garantez ca este pe Calea Vacaresti. Astepta la semaforul de la Cora de unde ies si intra masiniile. Locuiesc in berceni cunosc zona foarte bine .
                              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google