"tiuning" La Iestrem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Tudor View Post
    mie chiar imi place masina, de ce adica e tuning fail ?si daca ar avea bass in masina care ar fi problema? nu toti au ( sau majoritatea ) la un mic bass in masina ? bine ca nu are eleroane de intinzi rufele pe el, stikere cu mafia , gloante si alte minuni.sincer nu vad care e problema. vorba colegilor, se poate intampla oricui. eu am mers cu cineva cam 20 km ( pana in 100km`h ) cu capota "intredeschisa" si nu imi dadeam seama de unde se aude vantu si i-am zis si a inchis-o , nu a sarit peste parbriz.la cel din video , cum zicea si xp poate i-a scos sigurantele...chiar nu inteleg unde-i buba?
    logic,bine zis cu basul,uite eu am vandut jbl1204 bpd,si acum dau 10 mil pe un tun de bas jbl(dublu)eu am avut simplu si m.am plictisit de el,pe 20 ianuarie vin in bucuresti sa imi iau ibl,eu sunt maniac dupa muzica...
    Attached Files

    Comment


    • #17
      ai dreptate....mihai bravu e de la mercedes in colo...scuze!

      Comment


      • #18
        Corect !
        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

        Comment


        • #19
          Ooo ce smecher este el, da' voi cum sunteti mah? Aveti altceva in ograda?

          Eu nu vad nici un tuning de 2 lei, n-are briz-brizuri si alte cele si nici bass-ul pacii nu se aude (daca era mega tare trebuia sa se auda).
          I-a sarit capota, mi-a sarit si mie capota la un Fuego la 130/h, n-ati vrea sa stiti ce senzatie de rahat este sa nu mai vezi nimic instantaneu...
          Ce palaria mea aruncati asa cu pietre...? Voi niciodata n-ati plecat primii de la semafor? (eu in 75% din cazuri plec primul, nu-mi place s-o lalai ca altii).

          Deci astea sunt rautati, mai ales ca masina arata OK (chiar daca are doua dude la evacuare).
          Omu ala smecher cum o fi, probabil ca a bagat si ceva bani in utilaj, nu ca altii care-si iau bemwee cu 1500 Euro si au masina de reising.
          Last edited by Octavian; 8 January 2011, 13:04.

          Comment


          • #20
            e boala grea la noi bemwetita.

            Comment


            • #21
              mie unu imi place golanul cum este modificat. pacat de incident
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • #22
                Cel care filma este un frustrat care "mania" lui este sa filmeze din masina 99% din timp si debiteaza numai prostii . Eu zic ca el are o mare problema , nu cei care baga banii in masina si iese ceva frumos.
                Revenind la subiect si eu am siguranta blocata iar dupa ce am stat de vb cu "patzitul "pe prv , dupa ce am mai auzit de pataniile colegilor nostri Alex_miu si etc etc , trebuie sa fac ceva pentru a evita acest eveniment.
                Cat despre comentatorii de pe aici, se pare ca cei mai inversunati sunt cei care in afara de benzina si ulei nu au facut nimic la masina si mai au si 1.4 ......

                PS. Omu' are 16v cu ceva modificari la motor...asa ca ... ssttt
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #23
                  masina arata foarte bine, iar eu sunt pe principiu ca toba (tobele) sport nu se pupa bine cu bass-ul ala ingrozitor care iti zdruncina ficatii.
                  masina am vazut-o de vanzare pe net cu 5500 de Epuroi
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Masina e frumusica, nu inteleg de ce se numeste topicul ciuning extrem. Ma asteptam la cu totul altceva.

                    Comment


                    • #25
                      poze unde putem gasi cu masina ? am cautat pe net dupa numar dar nimic
                      din cate am vazut o poza pe net , a avut intr-o perioada o evacuare paralela cu bara spate si teava iesea pe undeva printr-un colt
                      From Miami 2 Ibiza
                      Voucher
                      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                      Comment


                      • #26
                        mie chiar imi place masinuta , arata foarte bine.

                        Comment


                        • #27
                          si mie imi placecum arata masina ,si cum zicea si sKyb0y niste poze unde gasim cu masina
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by sKyb0y View Post
                            poze unde putem gasi cu masina ? am cautat pe net dupa numar dar nimic
                            din cate am vazut o poza pe net , a avut intr-o perioada o evacuare paralela cu bara spate si teava iesea pe undeva printr-un colt
                            pe 4 tuning,o si vinde omu..http://dacia.anunturi-auto.*******.r...6-9857467.html

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by dany_uhp View Post
                              REiser e putin spus...i a facut pe toti la plecarea de la stop..dar a uitat sa inchida capota si i a sarit in nas
                              Vezi ca de la semaforul ala testam si eu ce mai imbunatateam, iei 150 ca popa pana-n capat, nu cu 1.4 standard..


                              Este un Prestige Ph1 16v, foarte intretinuta si arata foarte bine, mie unul imi place foarte mult, am avut ocazia sa o vad de aproape, il cunoaste pe un prieten de-al meu, la interior este ca de fabrica, nu e mare chestie si trage foarte bine fata de comentagii cu 1.4 standard. Nu mai radeti de raul altuia ca si voua vi se poate intampla.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by grutzz View Post
                                am vazut ca si ggd vinde masina
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google