Si Inca Un Burn Cu Loganul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa nu-mi zici ca e de pe forum!

    Comment


    • #17
      Oare cine o fi cel cu logan rosu ?
      sigpic

      Comment


      • #18
        Ce-am zis asa de amuzant?

        Comment


        • #19
          Nu de tine rad........loganu` rosu )....e de pe forum
          sigpic

          Comment


          • #20
            @Omega: te iei cumva de mine?
            ia vezi aici

            adevarat, e bataie de joc fata de masina, dar eu chiar aveam probleme cu acele cauciucuri. am frinat ai am mers tiris 54m cu rotile de fata blocate. partea care era jos s-a aplatizat. pina la viteza de 60km/h se simtea tare bataie in volan si peste 120 nu mai puteam tine volanul in mina. dupa acel burn am putut folosi din nou acele cauciucuri.
            acum ai inteles?
            Last edited by crististreulea; 12 May 2008, 07:36.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #21
              Originally posted by Omega View Post
              ... am mai vazut un filmulet pe youtube cu unu cu un logan rosu care mai avea putin si dadea foc la cauciucuri ........ da' unde nu-i cap, vai de cauciucuri, cutie de viteze, planetare, ambreiaj etc.
              Omega,vorbeai de lup...
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #22
                Ohoooo!!! My man Grasu! . Si eu eram printre aia care il tineau la inceput. Nici nu stiam ca cineva a filmat
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by crististreulea View Post
                  @Omega: te iei cumva de mine?
                  ia vezi aici

                  adevarat, e bataie de joc fata de masina, dar eu chiar aveam probleme cu acele cauciucuri. am frinat ai am mers tiris 54m cu rotile de fata blocate. partea care era jos s-a aplatizat. pina la viteza de 60km/h se simtea tare bataie in volan si peste 120 nu mai puteam tine volanul in mina. dupa acel burn am putut folosi din nou acele cauciucuri.
                  acum ai inteles?
                  am calcat pe bec , abia am intrat pe forum si am si comiso.

                  Comment


                  • #24
                    Stai linistit, ai fost chiar domn in comparatie cu cei de pe daciacuib.

                    buba-i ca nimeni nu citea la comentarii, acolo scriam de ce am facut acel burn.. lenea mare
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Omega View Post
                      Ala care a facut asta n-are toata tzigla pe casa. Am mai vazut un filmulet pe youtube cu unu cu un logan rosu care mai avea putin si dadea foc la cauciucuri (nu mai spun ca l-a umplut de fum pe ala care-l tinea de portbagaj) si dupa ce a terminat de invartit se mira ca sunt moi cauciucurile. Cred si eu ca au fost moi, ca doar ajunsesera la temperatura de aprindere. Da' unde nu-i cap, vai de cauciucuri, cutie de viteze, planetare, ambreiaj etc.
                      daca aveai minimum de bun simt stiai al cui este acel logan rosu si postul tau nu isi are rostul.
                      uite asa ai postat si tu un comentariu total neinteresant.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google