Logan Vs Mustang

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Vs Mustang

    Nu e facut la misto chiar sa facut o comparatie intre logan si mustang
    sigpic

  • #2
    Acum cred ca e exagerata comparatia.
    Pe cand Logan vs Lambo Reventon?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      Pai la ce anume sa le comparam? Caci sunt la 2 extremitati opuse.
      Motor, caroserie, interior ( tot aiurea e ), punte spate ( ca tot de caruta are si el)?

      Comment


      • #4
        Sunteti fenomenali, ai vazut macar filmuletul si ce comaparati se fac.. Sau postati de dragu de a avea cat mai multe posturi ...
        sigpic

        Comment


        • #5
          Mie unu nu imi merge sa vad respectivul film. Am inteles ca ar fi o comparatie intre cele 2 masini, la capitolul "care e mai bun la agatat femei"? Sau am inteles eu gresit?

          Comment


          • #6
            Ahahaha.Asta e chiar tare.Bine ca nu se compara R8 cu Loganu .Ford Mustang e superba masina.Aia e de comparat cu Subaru Impreza WRX Sti,Mitsubishi Evo X,poate BMW M3.Nici macar cu Logan R2000 sau cat e ala RS2000.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Hai ca aici chiar ai exagerat...
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • #8
                ........ Stati ca deschid si eu cate un topic pentru fiecare masina care imi vine in cap ...Cu ce sa incep ferari,lamburghini,bugati,sau sa trec pe cele de lux maybach...Alegeti voi cu care sa comparam

                lasatio incolo de treaba chiar se duce in jos de tot forumul asta....Zicetimi si mie ce comparatie putem face intre aceste 2 masini ???

                Comment


                • #9
                  Da tu te-ai uitat pe filmu ala inainte sa comentezi aiurea ?
                  daca nemtii au facut comparatia aia...Te gasesti tu destept sa comentezi
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Ce fericire pe babe ) ) )
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Am pus filmuletul ca sa ne amuzam.. Nu ca sar compara cu mustagul....Cel putin un lucru sa dovedit...Si a castigat fata de mustang... E mai spatios si are potbagajul mai mare..!!!..
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Dami mie mustang si iti dau eu logan ...2 iti dau nu unul

                        Comment


                        • #13
                          Decat 4 babe,mai bine 1 blonda.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            Atunci sa ne anunti cand ai degand sa vinzi loganul sa pui ceva diferenta..Si sa iti iei mustang...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Nu pot sa il vand...Si din pacate sati iei mustang la noi in tara esti un om mort...Te rup astia cu taxele de inmatriculare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google