Extreme Road Rage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thanks God and all your reply. Just sharing this car incident video, any invitations are declined.北成橋下來就是逆向,先撞上安全道後,再飛撞過來!肇事的車者是71歲的老先生,他說他開車開到睡著了...... 感謝老天...
    internal combustionizer

    Comment


    • 高雄都會公園前撞上違規左轉機車,機車騎士左腿骨折!!今天(2012/8/30)已經達成和解,對方賠我半價修車費(一萬元),我的強制險由他請領!自認倒楣花錢了事,不想再花時間打官司了,謝謝各位的關心!!其他網友的疑惑一併回答如下:本路段限速60公里,本車當時時速50公里左右(行車紀錄器有記­­載),感覺很快,那是行...
      sigpic

      Comment


      • All crashes in this video are non-fatal.Take this video as a learning tool. This video is only for educational purposes. Be careful on the road. Drive safely...
        internal combustionizer

        Comment


        • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


          Motociclist cu 6 OO
          sigpic

          Comment


          • Idiot,ce o fi vrut sa faca el stie. Ideea e ca s-a ales cu o omleta bine facuta )
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • Jmeker...a zis c-o arde in frane cu conservaru'.
              Data viitoare poate o sa fie un tir...

              Comment


              • Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Sofer de sofer....
                  Putea sa urmeze un impact cu masina avariata din care nu stiu cum ieseau.
                  Fara Semnatura.

                  Comment


                  • Prinzi un cal/magar si iti rupe masina eventual iti da o dauna totala de iti canta popa la cap, dar o masina luata fix in parbriz...geeez luiz.
                    Iese direct terci. Nici nu au pe ce sa puna mana SMURD-istii ca sa resusciteze sau ceva.
                    Doamne fereste.
                    Bun instinct a avut soferul

                    Comment


                    • sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • internal combustionizer

                        Comment


                        • ahahaaaahahahahaaaaaaa
                          haaahaaaaahahahaaaaaahahahaaaaaaaa
                          sunt pe jos.....
                          ia zi tu zmeus...ce gust are iarba aia? mama ce si-a luat-o periculosul
                          de cand vedeam ca a dat cu mine de pamant a doua oara imi vedeam de treaba...nu ma mai intorceam pentru inca o portie....

                          Comment


                          • Asta numesc eu un caz de autoaparare corect.

                            Cei care au impresia ca sunt culti in cap, vor spune ca "nu asa se face, tovarasi! nu trebuia sa se coboare la nivelul lui!". Eventual trebuia sa stea in masina (sa-si spuna "hai, mah, ca poate nu ma bate asa tare"), sa-si ia bataie si apoi sa apeleze la institutiile statului care ii vor apara drepturile de cetatean.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • problema e ca ala care e cimpanzeu agresiv are un nivel low de tot al inteligentei, in cazul in care el te-ar pune jos te-ar si calca pe cap din toate pozitiile.
                              pe cand eu, dupa ce am fost agresat verbal nemotivat (nu ca zic eu asa, dar erau 3 cam beti cu basini de texas swat team si eu singur cu femeia).
                              oprit cu scheme cu "te fac de la brau in jos...; scot briciu si te feliez ca pe sardina...; iti f8tem femeia fraiere" etc, s-au dat jos pusi pe treaba.
                              am coborat la intampinare si l-am pus pe primul in cap la propriu - nu asta intentionasem dar omul s-a oferit pe tava si dupa atatea injuraturi din partea lor si eu doar tacut din gura, inghitit si rabdat...nu am mai rezistat.
                              sarea mai ceva ca ciaci cian sa imi dea cu piciorul la cap...nu am reusit sa ma abtin si l-am trantit in cap cu o schema vazuta prin filme
                              in secunda urmatoare a fost fix ca la filme: ceilalti doi se uita unul la altul si dau in spate cativa pasi. ala de pe jos se tinea cu mainile de teasta si tipa la ei sa sara sa il scape desi nu ii mai face nimeni nimic
                              in fine, eu dupa ce l-am tavalit am inceput sa il iau la misto:
                              hai fraiere, ridica-te sa ma tai...sunteti 3 si degeaba...daca vin si te calc pe cap acuma mai esti smecher si tare in gura?...etc.
                              se stransese lumea ca la circ si radea de ei...
                              asta zic, eu personal nu am josnicia de caracter sa il calc pe cap cand e jos. in loc sa dansez un break dance pe ficatii si plamanii lui mie imi arde de caterinca.

                              Comment


                              • Originally posted by zeegermans View Post
                                Go Captain Planet !!
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google